2733
2739
عنوان

فك كنم كرونا گرفتم😓

| مشاهده متن کامل بحث + 569 بازدید | 55 پست
خواهر من بعد پنج ماه کرونا هم بود الان تموم شده رفته،استرس الکی نده به خودت

شما چون بیرون رویت طولانی هست روده ی عصبی داری.پس اگه جای من بودید چه می کردید.هفت هشت ماه هست سرفه ی خشک دارم.ولی دکتر هم نرفتم.میدونم از الودگی هوا الرژی گرفتم.

آبی آسمان ۱۳۹۴ رمزمو فراموش کرده بودم       😊            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دختر من دوهفته پیش سه روز تب داشت بعد خوب شد الان دوسه روزه اسهال داره. تموم وجودم پراز استرس شد گف ...

والا ادم گيج ميشه از دست اين مريضي

كاش زودتر اين ترس و استرس از بين بره

2740
دختر من دوهفته پیش سه روز تب داشت بعد خوب شد الان دوسه روزه اسهال داره. تموم وجودم پراز استرس شد گف ...

دوره نقاهت کرونا چهارده روزه شما میگی دو هفته پیش پس چهارده روز رو رد کرده و اون سرفاه های کرونا نبوده،الکی به خودتون استرس ندین 

الا یا اهل العالم،من حسین را دوست دارم♥️
دوره نقاهت کرونا چهارده روزه شما میگی دو هفته پیش پس چهارده روز رو رد کرده و اون سرفاه های کرونا نبو ...

سرفه نمیکرد که. تب داشت و بدنش دون دوت قرمز زد بردمش دکتر گفت اسمش رزولا یا بیماری نوع ششمه که ۹۵ درصد بچه ها میگیرن و درمانی نداره و خودبخود خوب میشه و کرونا نیست.

حالا بعد ۲ هفته اسهال گرفته خیلی نگرانم

لعنت به این زندگی ک همش استرس و بدبختیه

بخدا مامانم و دخترم مبتلا بشن خودمو میکشم دیگه نمیکِشم احساس خفگی میکنم

سرفه نمیکرد که. تب داشت و بدنش دون دوت قرمز زد بردمش دکتر گفت اسمش رزولا یا بیماری نوع ششمه که ۹۵ در ...

هیچ نگران کرونا نباش خودم دیگه دکتر کرونا شدم انقدر زنگ زدم ۴۰۳۰ اینا هیچکدوم دلیل بر کرونا نیست ولی اگ اوضاع بدتر شد زنگ بزن ۴۰۳۰

الا یا اهل العالم،من حسین را دوست دارم♥️