2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نمیفهمم این بچه هایی ک براشون انقد زحمت میکشن و بعد بهشون میگن پدر مادر واقعیتون ادمای دیگن چرا انقد وحشی بازی در میارن؟؟؟ جی اینکه دست بوس اینا باشن جای اینکه بقیه عمرشون دنبال جبران لطف اینا باشن مثل احمقا رفتار میکنن..الان دیگ پدر مادرا ب بچه های خودشون رحم نمیکنن چ برسه بچه ی پرورشگاه اونوقت وقتی از اب و گل در میان اینطوری میکنن ب جهنم این ادمای بی لیاقت باید تو همون پرورشگاه بزرگ بشن تو تنهایی خودشون

الان اون بچه تا اخر عمرش باید با عذاب وجدان زنگی کنه که حقشههههه کصافط لوس

2728

خدا رحمتش کنه.چقدر بد..ولی یا به بچه نمیگفته یا حالا که گفته باید فکرهر واکنشی ازطرفش میبود و خودشو نمیکشت.بهرحال یکلحظه خیلی خیلی ناراحت شده انگار.خدا بیامرزتش.حالا دختره چی شد بعدش؟

من نمیفهمم این بچه هایی ک براشون انقد زحمت میکشن و بعد بهشون میگن پدر مادر واقعیتون ادمای دیگن چرا ا ...

اره واقعا من مامان بابا واقعیم حوصلمو ندارن نمیدونم چرا اینجوری میکنن جو میگیرشون فک کنم

2740
خدا رحمتش کنه.چقدر بد..ولی یا به بچه نمیگفته یا حالا که گفته باید فکرهر واکنشی ازطرفش میبود و خودشو ...

پسره   اونم برا خودش  رفته ولی خیلی بد شد شوهرش خیلی خیلی ناراحت بود منم خیلی خیلی می ترسم یه جوری ه محله انگار بوی مرگ میده

اخه بچه دار نمی شده 19 سال قبل یه بچه از پرورشگاه آورده حالا بعد 19 سال به بچه گفته که تو رو از پرور ...

آخی واقعا دلم کباب شد 😢

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
اخه بچه دار نمی شده 19 سال قبل یه بچه از پرورشگاه آورده حالا بعد 19 سال به بچه گفته که تو رو از پرور ...

اخی 😢

خدایا به امد تو  با وزن ۶۸ کیلو شروع کردم(۸تیرماه🙈وزن های که موفق شدم 💢وزن۶۷💢 وزن ۶۵🔶