2733
2734
عنوان

کسی میدونه قیمت سیگار وینستون بسته ای چنده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2800 بازدید | 39 پست
دیگه وینستون کشیدن لاکچری بودن داره؟من چند وقت پیش یه پاکتشو جیب شوهرم پیدا کردمبه قدری بیزارم که وا ...

والا بخدا ی چیز میگن ادم تا فیها خالدونش میسوزه از ی طرف اعصابت خرد از ی طرفم هر چرت میزنن ادم نمیدونه جواب بده نده درگیر بشه 

کاربر ۹۳ هستم به علت خرید گوشی جدید و فراموشی کلمه عبوربا کاربری جدید اومدم گفتم ی وقت زشت نباشه از قدیمی بودنم نگم😀  اگه کسی میدونه چجوری میشه کاربریمو برگردونم که خیلی دوسشم دارم راهنمایی کنه اینم بگم اون شماره ای که باهاش کاربری رو ساخته بودم رو هم یادم نیست😐😒 چون بعدش خطمو عوض کردم هرکاری میکنم شماره نصفه یادم میاد😐 دیگه همین دیگه😍
عزیزم خودتو اذیت نکن  چیزی نیس  همسر من هر دو روز یه پاکت میکشه

بحث من سیگار نیس امروز گفتم ی چیز بگیر گفت ندارم اللن تو ذهنم گذشت چطور میتونه ماهی ۱۵۰ به سیگار بده دود هوا کنه 

کاربر ۹۳ هستم به علت خرید گوشی جدید و فراموشی کلمه عبوربا کاربری جدید اومدم گفتم ی وقت زشت نباشه از قدیمی بودنم نگم😀  اگه کسی میدونه چجوری میشه کاربریمو برگردونم که خیلی دوسشم دارم راهنمایی کنه اینم بگم اون شماره ای که باهاش کاربری رو ساخته بودم رو هم یادم نیست😐😒 چون بعدش خطمو عوض کردم هرکاری میکنم شماره نصفه یادم میاد😐 دیگه همین دیگه😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه وینستون کشیدن لاکچری بودن داره؟من چند وقت پیش یه پاکتشو جیب شوهرم پیدا کردمبه قدری بیزارم که وا ...

ن بابا شوخی بود این اینستایی هارو مسخره میکردم ک فاز چس ناله برمیدارم یه سیگار گوشه لبشون فک میکنن شاخن😐

من چی بگم ک سناتور می‌کشه    

اسم سیگاره؟

2731
بحث من سیگار نیس امروز گفتم ی چیز بگیر گفت ندارم اللن تو ذهنم گذشت چطور میتونه ماهی ۱۵۰ به سیگار بده ...

میدونم حق داری 

ولی شوهر منم تو شرایط خوب و سخت میکشه نتونستم ترکش بدم میگه اگه بگی نکش نمی کشم ولی میدونم الکی میگه 

ماهم سر این موضوعات بحثمون شده

تا حالا از کسی صلوات نخاستم الان ازتون خواهش میکنم برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید.                             لطفا.😘😘
میدونم حق داری  ولی شوهر منم تو شرایط خوب و سخت میکشه نتونستم ترکش بدم میگه اگه بگی نکش نمی کش ...

من برام مهم نیس بکشه یا نکشه فقط از اول ازدواج گفتم تو خونه نمیشه بکشی اونم تو تراس میکشه وقتی که خونس

فقط و فقط هم سیگاره اهل چیز دیگه نیس

اونم مهم نیست 

فقط بحث پولشه 

2740
من برام مهم نیس بکشه یا نکشه فقط از اول ازدواج گفتم تو خونه نمیشه بکشی اونم تو تراس میکشه وقتی که خو ...

منم مشکل شما رو دارم ولی شوهر من هر لحظه در حال کشیدن هست چندین بار تشک تخت رو سوزونده پتو سوزونده همه جا مشخصه خاکستر سیگار افتاده دیگه ده ساله باهاش کنار اومدم

منم گاهی وقتا خیلی ناراحت میشم درکت میکنم عزیزم 😘😘😘

تا حالا از کسی صلوات نخاستم الان ازتون خواهش میکنم برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید.                             لطفا.😘😘