2733
2739

از دیجی کالا نه

ولی اینستا یه پیجی هست به اسم اوا نگاره

یه متنی شعری چیزی رو با صدای خودت میخونی و میفرستی  براشون..کوتاه البته..در حد یکی دو جمله

اونا تبدیلش میکنن به اوانکاره.و روی نقره یا طلا میزنن  به صورت هر اکسسوری مه دلت بخاد.جاکلیدی دستبند گردنبند انگشتر گوشوارو یه اپلکیشن داره که اگه با اون برنامه این اوانکاه رو اسکن کنی صدات رو پخش میکنه

خیلی  به نظرم جالب اومد

پیجشو پیدا کنین کامل عکسا و فیلماو توضیحها هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نمیدونم دیجی دقیقا چیا داره ولی بعضی مردا از این تنگای گیاهان دریایی و ماهی های کوچولو خیلی استقبال میکنن

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

اقایون معمولا به لوازم شخصی خیلی علاقه نشون میدن..

این میتونه از عطر و ادکل باشه..یا کیف پول..وسایل نظافت شخصی 

مانند ریش تراش و..یا چیزی که بهش احتیاج داره 

هدیه لازم نیست همیشه گرون ترین باشه تا میزان علاقه مارو با قیمتش نشون بده!!

همین که ببینیم کسی به فکر ما بود..و لحظاتی از فکرش و.. رو در گیر ما کرد اصل مطلب رو میرسونه...

2731

به نظرخود من که هرچی ساده و صمیمی قشنگتر  ومانا تره ولی حالا اگه یکم بخواین بیشترهزینه کنین نظرتون راجع به یه گوشی که باهم عکسای خاطره بازیاتون و آهنگای مورد علاقه خود شما باشه چیه؟

از یه نفر شنیده بودم که برای تولد همسرشون یه درخت به اسمش کاشته بودن ..😍ایده بدی نیست به نظرم 😅

تو تراس بکارم؟جا ندارم

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست💚🙏❤
2738