2733
2734
عنوان

تورو خدا بيايين كارتون دارم 😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 49 پست
اي بابا تو كلن كلكسيون هستي كه🥺

اره شانس ندارم به خدا همه فاميل ميدونستن من اينو ميخوام  بعد اينجوري كرد 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
هنوز طلاقش نداده ولي٢ماه بعد عقدش پيام داد كه پشيمونم 

دروغ میگه همینه خیانت مرد متاهل گوه میخوره دروغگو نکنه باهاش باز دوس بشی اه زنشو بجون بخری بلاکش کن تو رو میخاست میگرفتت بعدم تو نباشی احتمالا میره سمت کسی دیگه ذاتش خائنه

میشه برا آروم شدن زندیگیم ی صلوات مهمونم کنید ممنون میشم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دروغ میگه همینه خیانت مرد متاهل گوه میخوره دروغگو نکنه باهاش باز دوس بشی اه زنشو بجون بخری بلاکش کن ...

از اقوام شنيدم كه هي ميگه اشتباه كردم من اونو ميخوام ولي پروفايل اينستا زنش اينو نميگه 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
از اقوام شنيدم كه هي ميگه اشتباه كردم من اونو ميخوام ولي پروفايل اينستا زنش اينو نميگه 

نمیخاد طلاقش بده اگه راست میگه

میشه برا آروم شدن زندیگیم ی صلوات مهمونم کنید ممنون میشم❤
2731
نمیخاد طلاقش بده اگه راست میگه

به حال من ديگه فرقي نداره من كه دارم ميرم فقط اميدوارم بعدا از انتخابش پشيمون نشه