2733
2739
نه با کره چربش میکنم و بعدش ارد میپاشم

ممنونم از راهنمایی هات گلم❤

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اسفنجئ? دستؤرشو بزار⁦❤️⁩

اره عزیزم اسفنجیه

موادش :۴تا تخم مرغ هم دمای محیط باشه

یه پیمانه شیر

۲پیمانه ارد

۲پیمانه شکر

یک چهارم پیمانه کره

وانیل یه قاشق چای خوری

بیکینگ پودر۲قاشق چای خوری

نمک یک چهارم قاشق غذا خوری

من اینطوری درست میکنم:اول با کره قالب رو چرب میکنم و آرد پاشی میکنم و میزارم یخچال البته اگر قالبتون شیشه و پیرکس باشه فک کنم نشه بزاری تو یخچال...بعدش مواد و اندازه گیری میکنم و مواد خشک رو مخلوط میکنم و یه دو الک میکنم...تخم مرغ رو با همزن برقی ۴دقیقه میزنم...بعدش شکر و وانیل اضافه میکنم۵دقیقه با همزن برقی میزنم...بعدش شیر رو با کره میزارم روی حرارت تا کره ذوب شه شیر نباید بجوشه...حالا مخلوط آرد و اضافه میکنم در حد مخلوط شدن هم میزنیم...بعدش شیر رو اضافه میکنیم و کمتر از یک دقیقه میزنیم...بعدش میریزم تو قالب و میزارم تو توستر...دمای توسترا فک کنم فرق کنه...من میزارم روی ۲۰۰و حدودیه ساعت اینا بعد امادس...تا نیم ساعت اصلا در فر و باز نکن پفش میخوابه...خیلییییی بافتش نره

یه همزن برقی...یه فری توستری چیزی...یه قالب 

واسه تزئین چی؟

یه دایره هست میزارن رو اون میچرخونن😑

اون لحظه که داری فیلم میبینی موسو تکون میدی تا بفهمی چقدش مونده،از لحاظ روحی یه همچین آپشنیو برا زندگیم نیاز دارم🙃
2740
نه بابا اونا رو لازم نیست...واسه خامه کشی از این قیف و ماسوره های ساده میخواد...من از اونا ندارم...ک ...

کاای عجب کیکایی🤩🤩🤩آفرین

اون لحظه که داری فیلم میبینی موسو تکون میدی تا بفهمی چقدش مونده،از لحاظ روحی یه همچین آپشنیو برا زندگیم نیاز دارم🙃
اره عزیزم اسفنجیه موادش :۴تا تخم مرغ هم دمای محیط باشه یه پیمانه شیر ۲پیمانه ارد ۲پیمانه شکر یک ...

مرسی عزیزم دلم⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘🥰🥰🥰🥰🥰

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم توکل برخدا ❤️✨