2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماشالا چیکار کردی که بچت ایقد درشت شد من ارزومه بچم چهار کیلو دنیا بیاد اخه اون بچم با وزن 3400دنیا ...

میگن تو ماه اخر بستنی و موز خیلی به وزن گیری کمک میکنه. منم روزی دوتا بستنی دارم میخورم الان. البته قند ندارما

2728
شرمنده عزیزم اصلا اهل خرافات نیستم ولی نمیدونم چرا اینجوری میشه از اول بارداری واسه هرکی عکس شکم فر ...

منم چند وقت پیش دقیقا همون موقع که عکس شکممو گذاشتم یه ساعت بعدش روغن برگشت رو شکمم تا همین چند روز پیش تاولاش نترکیده بود!!! ولی توبه نکردم بازم عکس میذارم. انگار میخوام خرافاتو شکست بدم!!! 

عزیزم انشالله زودی دردت بگیره من همش میترسم کارم به امپول فشاربکشه

دیروز که دکتر رسما بهم گفت احتمالا مجبور میشم با آمپول دردمو شروع کنم چون دهانه رحمم اصلا نرم نیست... حالا توکل به خدا کردم ایشالا که تا هفته ی دیگه یه دفعه دهانه رحمم باز شه😅

منم چند وقت پیش دقیقا همون موقع که عکس شکممو گذاشتم یه ساعت بعدش روغن برگشت رو شکمم تا همین چند روز ...

والا منکه خیلی حالم گرفته شده تا حالا واسه همین دیگه اینکارو نمیکنم

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم
2738
دیروز که دکتر رسما بهم گفت احتمالا مجبور میشم با آمپول دردمو شروع کنم چون دهانه رحمم اصلا نرم نیست.. ...

خب استریپت نکرد دکتر؟؟

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم
ماشالا به من و تو قبله بارداریات چند بودی؟ الان شکم هم داری؟ من مثله 7 ماهه ها هستم

اره بابا دقیقا هرکی منو میبینه میگه دوباره حامله ای؟😂😂😂

گروه قرمز    وزن فعلی :۱۰۳     وزن هدف:80
2 سالشه دکتر آشنا بود حین سزارین یست ترا خدا نگو اگه حامله بشم می میرم 5 بار حامله شدم بسمه 26 سال ...

منم دوتا بچه دارم با سه تا سقط هنرمندیماصلا من وتو

گروه قرمز    وزن فعلی :۱۰۳     وزن هدف:80
2706