2737
2739
عنوان

کی تو فامیلشون ترنس دارن یا شبیهش دیدن ؟؟؟ ⛔

| مشاهده متن کامل بحث + 1054 بازدید | 54 پست
بپرس گلم😁

😁😁😁 ولَکن

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بپرسین 🧐🧐🧐

😄😄😄چ‌ کنجکاو

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2731
خب گفتم شاید جوابشو بدونم بتون بگم دوس ندارین نپرسین 🤗✋ کم پیش میاد ترنس بتون بگه ازم سوال بپرسین ...

در مورد ترنس‌ نیست ‌ در مورد چیزی دیگه ای‌ بود

یمی و تو نینی سایت دیدم دختر بود 14 سال میخاس پسر بش لصن زندگیشو گف قلب ادم اتیش میگرف

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2740