2733
2734
عنوان

روز موعد و بی بی چک هاله خیلی کمرنگ+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 6415 بازدید | 38 پست

خون علیظ باشه متاسفانه پری،ولی لکه کمرنگ لانه گزینبه،اشکال نداره هرموقع خدا خودش تعیین کنه قشنگتره،بذارین خداسوپرایز کنه،بسپورین ب خودش ،وچیزیم زوری ازش نخواین ک خدای نکرده زوریم ازتون بگیره.باچشم خودم دیدم ک میگم.پس باتوکل و امیدبخدا ادامه بدین.

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
عزیزم اگه بی بی چکت 2تاشم هاله انداخته پس نمیتونه 2تاشم اشتباه باشه بعضیا تو باردار لکه خون میبینن ش ...

لکه خون کمه ن اینجوری😔

پس کی میای عزیز دل مامان💕 کاش بیاد اون روزی که تو اولین قدماتو برداری و من فقط نگاهت کنم اولین کلماتتو بگی و من ذوق مرگ بشم قلب مامان تو که میدونی من دیونتم از خدا خواهش کن که زودی بیای تو دل مامانی نفسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خون علیظ باشه متاسفانه پری،ولی لکه کمرنگ لانه گزینبه،اشکال نداره هرموقع خدا خودش تعیین کنه قشنگتره،ب ...

متشکرم

پس کی میای عزیز دل مامان💕 کاش بیاد اون روزی که تو اولین قدماتو برداری و من فقط نگاهت کنم اولین کلماتتو بگی و من ذوق مرگ بشم قلب مامان تو که میدونی من دیونتم از خدا خواهش کن که زودی بیای تو دل مامانی نفسم
عزیزم باورت میشه من انقد کمر درد داشتم و سینه درد ک میگفتم همین الانه ک پریود شم من تا سونو نرفتم با ...

عزیزم من ازم خون اومده قهوه ای

2731
اگه علائم هم داری پس امیدوار باش حتما لکه لانه گزینیه

لک نیست انگار 😔😔

لکه خون کمه ن اینجوری😔

بخدا با تموم استخونام درکت میکنم من هم تنبلی تخمدان داشتم هم چسبندگی من باید عمل میکردم ک باردار شم ولی بخدا خواست خدا بود ک حامله شدم یعنی معجزه بود عملم از 7اسفند افتاد فروردین از فروردین افتاد اردیبهشت از اردیبهشت افتاد خرداد ک زد من 25روز از قرص دوفاستونم گذشت یعنی 15روز از پری ک بی بی چک زدم در کمال ناباروری باردار بودم

وزن اولیه۶۷ هدف اول۶۵ هدف دوم ۶۳هدف سوم۶۰ هدف اخر۵۷
بخدا با تموم استخونام درکت میکنم من هم تنبلی تخمدان داشتم هم چسبندگی من باید عمل میکردم ک باردار شم ...

عزیزمی خدا برات نگهش داره...من دوروز انگار مادر بودم باورش کرده بود اخه...چرا پری شدم....بیا تاپیک بعدیم عکس دوتا بیبیمو گزاشتم

2740