2737
2739
عنوان

یکی بگه واقعا تقصیر منه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 345 بازدید | 24 پست
حالا الان من مقصرم که این پیام رو تو گروه گفتم نمیفهمم چرا این جوری باباش واکنش داده

نه خودتو درگیر نکن کار تو مشکلی نداشت 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه به خدا دختر بیزبون رو الکی دعوا کردن سر هیچی 

اول که دعوا کردن نداره😐

بعدم اگه شما میدونی اینقد خانوادش حساسن نباید تو گروه اینو بهش میگفتی! 

ممنون میشم واسه ازدواج خوب برام صلوات بفرستین⁦❤️⁩پروردگارا، همسری مهربان و بچه‌آور و شکرگزار و باغیرت به من عطا کن که اگر به او نیکی کردم شکرگزار باشد، و اگر به او بدی کردم مرا ببخشد، و اگر یاد خدا کردم مرا یاری کند، و اگر خدا را فراموش کردم مرا به یاد خدا بیندازد، و اگر از نزد او خارج شدم (اسرار و اموال و آبروی مرا) حفظ کند، و اگر بر او وارد شدم مرا خوشحال سازد، و اگر او را به کاری امر کردم مرا اطاعت کند، و اگر بر علیه او قسم خوردم (که او کاری را انجام دهد) او (آن کار را انجام داده) و مرا از آن قسم بریء­الذمّه ­کند، و اگر بر او غضب کردم مرا راضی سازد. ای پروردگار صاحب جلال و اکرام، چنین همسری را به من ببخش! پس به درستی که من او را از تو خواسته ‌ام و به من نمی‌رسد مگر آن چیزی که تو منت می‌گذاری و عطا می‌کنی.
2731

چقدر مظلومه دختره دلم سوخت براش

متاسفم واسه همچین پدری

روز۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد.در سال ۱۴۰۰ وزن من از ۶۸ به ۵۰ رسیده...دارای مدرک لیسانس هستم...سوار بر ماشین مشکی متالیک خودم هستم...و سخت مشغول ورزش هستم!
اول که دعوا کردن نداره😐 بعدم اگه شما میدونی اینقد خانوادش حساسن نباید تو گروه اینو بهش میگفتی!&nbs ...

ننیدونستم به خدا میدونستم باباش حساسه اما واقعا اندازه یک اپسیلن هم احتمال نمیدادم که این طوری واکنش بده اصلا نمیفهمم مثلا دعوای چی کرده واقعا خودم هم شوکه ام

2740

ها من نفهمیدم

باباها چشونه

اون از بابای رومینا

به دنیا نیامده ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بیراهی مردم را قضاوت کنیم ما مرکز دنیا نیستیم، حتی اگر این به نظرمان برسدما لبریز از اشتباهات و کمبودهایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می کنیم...📚