2733
2739
عنوان

رفتار بد مادرم

| مشاهده متن کامل بحث + 312 بازدید | 27 پست

منم به این فکر میکردم بیشتر خودموعذاب میدادم 

مطمئن باش ته دلش دوست داره حرفایی که میزنه از ناآگاهی و نادانیشه 

بجای اینکه کسی حرفی میزنه بری توی خودت و ناراحت بشی به این فکرکن واقعا همینقدر عقلش میرسه 

سعی کن زندگی خوبی برای خودت بسازی و دراینده کمتر مادرتوببینی اگر ازدواج کردی

یک عدد داس که داره ازش خونت میچکه تصور کن!!! کردی؟!! دیگه فکر فرار ب کله ات نمیزنه😁

عزیزم این چه حرفیه به یه دختر ۱۴ ساله میزنی کمی فکر کنید بعد هر چی به ذهنتون اومد بنویسید

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم این چه حرفیه به یه دختر ۱۴ ساله میزنی کمی فکر کنید بعد هر چی به ذهنتون اومد بنویسید

😐😐😐😐😐😐

راحت باشید شما!!!!

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍
2728
معدلم 18 و نیمه 

کمه 

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد

فرار هرگز 

بیرون از خونه برات فرش قرمز پهن نکردند که .

یه گوش رو در کن یکی دروازه 

از یکی بشنو از اون یکی در کن

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم
معدلم 18 و نیمه 

درست عالیه،،،بخون در آینده یه شغل درست حسابی پیدا کن مستقل شو ولی به این جور چیزا فکر نکن

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃

عزیزم با مشاور حرف بزن.

خودت قطعا سرنوشتای مختلف دخترای فراری و خوندی و میدونی چه اتفاقایی افتاده.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2740
معدلم 18 و نیمه 

حوبه که درس خونی بازم سعی کن بهتر بشی تو درس اصلا باهاش کل کل نکن اگه بهت میگه باکسی دوست نشو شاید چیز بدی از طرف یاخانوادش دسده اما نمیتونه به توبگه عزیزم بیشتر سعی کن مرتب و خانم باشی وقتی اینجوری باشی و جای هیچ بهانه ای بهش ندی اونوقت با بابات حرف بزن که باهاش برخورد کنه و درمورد خواهرت به تو ربطی نداره بچه داری کنی 

خسته و عصبی و درمونده شدم کاش خداوند منو فرزندم ازین جهنم نجات میداد
درست عالیه،،،بخون در آینده یه شغل درست حسابی پیدا کن مستقل شو ولی به این جور چیزا فکر نکن

هجده نیم های الان هجده و نیم زمان شما نیست درسا حجمشون کمتر شده و هر درسی بالا هجده و نیم بگیری با مستمر بیست سیستم  بیست حساب می کنه

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد

اسی رفتم رو فاز نصیحت رفتییی  

هجده نیم های الان هجده و نیم زمان شما نیست درسا حجمشون کمتر شده و هر درسی بالا هجده و نیم بگیری با م ...

چی بگم والا....

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
اینطوری راه نرو چرا اینجوری میشینی چرا خواهرت رو نمیگیری تو حق نداری با فلانی دوست باشی از این چیز ه ...

عزیزم تو سن تو این مسائل عادیه مادرت داره یرا آینده (چن سال بعد)پی ریزی میکنه که بتونه روت کنترل داشته باشه(مثلا اینجوری بگم یه سنی هس که دخترا یکم کله شق میشن به حرف مامان و بابا گوش نمیدن و حس بزرگی دارن و.... )مادرت مثلا تو ذهن خودش میخواد مثلا وینجوری کنه که همیسه کنترلت کنه ولی خوب با اینکه روشش غلطه ولی خب باید درکش کنی عزیزم ؛به این فکر کن اگه فرار کنی چیکار میکنی؟؟؟؟