2733
2739
عنوان

بیاید ببینید جهیزیم خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 1763 بازدید | 145 پست

مثلا من شوهرم ماشینشو فروخت تا بتونع اون چهارتیکع رو بگیرع بعد گرفتو مام عجلع ای و جزئی گرفتیم باورتون نمیشع ی روزع چیدیم فرداشم عروسیمون بود حالا بگذریم ک خانوادع شوهر عروسیمون نیومدن کلا😂😂

بعد یه سوال شیر بها رو چه جوری حساب می کنید 

ما هم رسم شیر بها نداریم، اگ پدر شوهرم یه پولی بده مادره میزنه رو سر عروس، چون ما رسم داریم موقع اینک عروس از خونه پدری میره،بعد اینک پدرش دعاش میکنه یعنی دستشو میگیره  دور یه سینی که توش نون و قران و اب هست میچرخونه و دعاش میکنه ،یه رو سری قرمز میندازن سر عروس ، بعد طایفه عروس و دوماد رو سرش پول میبندن،که اونم نصیب دختر میشه،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پرده نمیخری ؟

میخرم 

خدایا ارزوی همه بنده هاتو براوورده کن 💝😊 و میون این همه بنده های خوبت یه نگاهم به منه نه چندان خوب بنداز🙈  و ارزوهامو براوورده کن 💙مثله همیشه که براوورده کردی و قدر ندونستم 🙈 اول از همه سلامتی و ارامش و عشق جاودانه به خوانواده ی کوچولوم ببخش🥰 و بعدم هم یه چاردیواری دنج و خوشگل که توش بی دغدغه خوشبگذرونیم 😊 ممنون😘🤩 . منتظرمااااااا 🙈هرچه زودتر لطفا😊خدایا به شوهرم خیر دنیا و اخرت بده و سایشو از سرم کم نکن .خدا همیشه همینقدر خوب و پاک نگهش دار . 
2738
خب س سالع ک جدا شدی خوش بحالت من هنوز یکسالع جدا شدم ولی همش میاد تو فکرم

الهی

منم گاهی وقتی خوابشو میبینم

تیکر تولد عشقمه عزیزانم من حامله نیستم  لا حول و لا قوة الی بالله علی العظیم💫⭐

چطوری این همه وسایل سنگین و گرونی ک با شوهرته شده ۳۰ ملیون  مگ میشه؟ الان بیخود  ترین یخچال ۱۰ تومنه . تی وی  حداقل ۵ تومنه . سرویس چوب خیلیم بیخود باشه دیگ ۱۰ ب بالا میشه مگ این ک مبل  نداشته باشی یا میز ناهار خوری! لباسشویی حداقل ۵ تومن هس اونم مارکای خیلی بد!!!!!!

واسه سالم بغل گرفتن نی نیم یه صلوات میفرستین؟💞❤🙏خدایا به منتظران فرزندسالم و صالح بده💞🙏
چطوری این همه وسایل سنگین و گرونی ک با شوهرته شده ۳۰ ملیون  مگ میشه؟ الان بیخود  ترین یخچا ...

همچیشو دارم . قبل عید گرفتم . 

خدایا ارزوی همه بنده هاتو براوورده کن 💝😊 و میون این همه بنده های خوبت یه نگاهم به منه نه چندان خوب بنداز🙈  و ارزوهامو براوورده کن 💙مثله همیشه که براوورده کردی و قدر ندونستم 🙈 اول از همه سلامتی و ارامش و عشق جاودانه به خوانواده ی کوچولوم ببخش🥰 و بعدم هم یه چاردیواری دنج و خوشگل که توش بی دغدغه خوشبگذرونیم 😊 ممنون😘🤩 . منتظرمااااااا 🙈هرچه زودتر لطفا😊خدایا به شوهرم خیر دنیا و اخرت بده و سایشو از سرم کم نکن .خدا همیشه همینقدر خوب و پاک نگهش دار .