2737
2734
عنوان

شوهرم برامون کادو گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 1470 بازدید | 69 پست
چیز گرون اگر قشنگ هم نباشه توی تن زیبا میشه  مردن دگ 😐نباید توقعی بیشتر از این داشت

ایشالاه😍😍مشکی رو سرم قشنگه اما پوست ماریه حسمیکنم بهم نمیاد البته شاید با ارایش بیاد🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش واسه من یه بار از در میومد تو همین چیزایی که واسه تو گرفت و واسه من و بچم می گرفت ناراحت نشید ول ...

عزیزم شوهر منم اولین بارش بود والا

من والا خرجم خیلی پاینه خودش میگه دیگ خیلی قانعه اب😑😑والا سعی میکنم فشار نیارم 

2728
ایشالاه😍😍مشکی رو سرم قشنگه اما پوست ماریه حسمیکنم بهم نمیاد البته شاید با ارایش بیاد🙄

ی نظر میدم دوست داشتی عمل کن شال ماری رو فقط تو خونه جلو چشمش سر کن هم اینکه فک میکنه خوشت میاد ک میپوشی.هم اینکه خوشحال میشه ذوق میکنه ببین چی خریدم همش سرشه....هم اینکه تو هونه بپوش کهنه بشه....بنظرم خیلی اینجوری عالیع بگو ازبس  دوسش دارم تو هونه براخودت میپوشم 

وخدایی ک بشدت کافیست...
ولی در کل تصمیم دارم برامناسب تولدم چیزی بروش نیارم برم براخودم خرید حسابی بعد چندروز بهش بگم اینارو ...

همین شوهر من یبار واسه تولدم خودمو رسما جر دادم کیک هم نخرید😑😑البته لج کرده بود فرداش خرید اورد با گل برای معذرت خواهی فقط بخاطر پسرم قبول کردم اما لب نزدم...اینم بگم من اهل تولد نیستم اما پسرم کیک دوست داره بیدارش کردم بره بخره لج کرد ک چرا از خواب بیدارمکردی دیگه نرفت ...

2740

چه خوب مبارکه

چقد سخت میگیرین خوبه که شالت من که هیچوقت کادو رو نمیگم بده همیشه استفاده میکنم طرف ناراحت میشه و تو ذوقش میخوره.

شوهرم برام روز زن کلی چرخیده بود روسری گرفت مامانشم ۱ ماه پیشش فوت شده بود فک نمیکردم برام چیزی بگیره ولی گرفت بعدم خودش گفت اگه دوسش نداری ببریم عوضش کنیم ولی من میگم اونی که با عشق و سلیقه خودش گرفته خیلی میچسبه😍🥰 

🌹میشه برای مشکلم دعا کنی یاصلوات بفرس ممنون،😍🥰♥️😘فرستادی لایک کن برات صلوات میفرستم