2737
2734
عنوان

شده دلت گرفته باشی تو جمع باشی از بغض بترکی ولی بخندی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 279 بازدید | 26 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من کلا بلند گریه میکنم

وقتی این شرایط پیش میاد که سعی میکنم گریه نکنم دیگه اخرش بی اختیار اشکام تند تند میریزه دیگه هرکاری کنم نمیتونم بعدش بلند گریه کنم 

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)

من دقیقاً دیشب اینجا بودم دوماهه به خاطر بارداری خونه مامانمم دیشب به شوهرم گفتم بیاد دنبالم 

وقتی زنگ زدم چنان بغض گلومو گرفت میخواستم وسیله هامو جمع کنم نتونستم 

آخرم تو دستشویی گریه کردم همه فهمیدن

نتونستم باهاشون خداحافظی کنم 

اصلا نمی‌دونم چم بود تا خونه خودمون گریه کردم

با اینکه خودم میخواستم بیام خونم

اصلا نمیتونستم حرف بزنم

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
2740
پس چکار میکنی

بروز می دم 

بیخود می کنن ناراحتم می کنن 

کاش تنها بودم هیچ وقت با نامزدم آشنا نمیشدم

تا وقتی خوبیم که عالیم اما وقتی دعوا میشه انگار یکی دیگست منو نمی بینه 

این چه زندگیه الانم دعوامون شده

خستم نمی فهمه وقتی می گم از دعوا متنفرم 

نمی فهمه 

خودمم نمی فهمم 

وای خدا من خیلی ناراحتم الان نمی فهمم چی می گم ببخشید

من دقیقاً دیشب اینجا بودم دوماهه به خاطر بارداری خونه مامانمم دیشب به شوهرم گفتم بیاد دنبالم  ...

عزیزم

نه حرف عقل بزن باکسی نه لاف جنون که هرکجا خبری هست ادعایی نیست