2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اذیت کننده نیست که یکم ببینی عادت میکنی ژانرش هیجان انگیزه ولی قاطی مثلا قسمتای عاشقونه هم داره

قبلا زیاد کره ایی دیدم میدونم‌ چجوریه

اخع یه مشکل دیگه ام هست شوهرم حساسه و کوچک ترین صحنه ایی ازشون ببینه بدش میاد😩

سریال بریکینگ بد خیییلی خییلی قشنگه دوبله فارسی هم شده سریالhannibal هم قشنگه ژانر جنایی روانشناختی ولی دوبله فارسی نداره فقط زیرنویس

وقتی به دنیا میام سیاهم.وقتی بزرگ میشم سیاهم.زیر افتاب سیاهم.وقتی میترسم سیاهم.مریض میشم سیاهم.وقتی میمیرم هنوزم سیاهم....و تو ادم سفید:وقتی به دنیا میای صورتی ای .وقتی بزرگ میشی سفیدی.زیر افتاب قرمزی.سردت میشه ابی ای.میترسی زردی.مریض میشی سبزی... و وقتی میمیری خاکستری........وتو به من میگویی رنگین پوست؟؟؟  
ایرانیا ک سریالاش افتضاااااحه من نمیدونم با چه انگیزه ای میبینن...دوتا سریال خارجی قشنگ ببین عمرا بر ...

کاملا باهات موافقم همش عشق عشق عشق اونم چه عشقی همش ابکیه 

وقتی به دنیا میام سیاهم.وقتی بزرگ میشم سیاهم.زیر افتاب سیاهم.وقتی میترسم سیاهم.مریض میشم سیاهم.وقتی میمیرم هنوزم سیاهم....و تو ادم سفید:وقتی به دنیا میای صورتی ای .وقتی بزرگ میشی سفیدی.زیر افتاب قرمزی.سردت میشه ابی ای.میترسی زردی.مریض میشی سبزی... و وقتی میمیری خاکستری........وتو به من میگویی رنگین پوست؟؟؟  
2740
اولی چندقسمت و ژانرش چیه

درمورد یه معلم شیمی فقیر که سرطان میگیره و برای تامین هزینه های درمانش مواد درست میکنه تو گوگل سرچ کنید یکی از بهترین سریال هاس پنج فصله فک کنم 70قسمت زیاد مطمئن نیستم 

مرسی

قربانت 

قبلا زیاد کره ایی دیدم میدونم‌ چجوریه اخع یه مشکل دیگه ام هست شوهرم حساسه و کوچک ترین صحنه ایی ازشو ...

اوهو😝خب این صحنه داره...میتونی از برنامه فیلمیو  و  لنز که سانسور شدس ببینی

طراحی چهره انجام میدم👩‍🎨پیج نقاشیم_manzarart