2733
2739
عنوان

جوش های کثافت

| مشاهده متن کامل بحث + 257 بازدید | 25 پست

منم یه مدت بود جوش میزدم صابون میزدم رو جایی که جوش زدم میزاشتم رو صورتم بمونه صابون خشک که شد

رو صورتم بعدش شستمش بعد دو روز کمتر شدن

بستگی به نوع صورت داره صابون

تیکر تولد عشقمه عزیزانم من حامله نیستم  لا حول و لا قوة الی بالله علی العظیم💫⭐

تمام بیماری ولک های پوستی مربوط به خون هست اگه خون خیلی غلیظ و کثیف باشه جوش توصورت وبدن پدید میاد که با سه مرحله حجامت خوب میشه وتعداد مراحلش بستگی به میزان کثیفی خون داره😊من خودم حجامت کردم با یک مرحله جوشام کامل رفع شد

اگر تمام شب را به خاطر از دست دادن خورشید گریه کنی،لذت دیدن ستاره ها را از دست خواهی داد!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
راکوتان خییییلی عوارض داره.از یه دکتر مشورت بگیر...من خودم مشکل جوش دارم.بخاطر چربی بدن و کبدمه.همش ...

من ازکایش کبد هم دادم گفتن سالمه کلی هزینه هکینازمایش هام شده

اره بعد دو ماه دیگه میاد تایپک میزنه که موهام داغون شد و خشکی مو بیچاره م کرد و باید برم کچل کنم.توص ...

چی میگی خاانوم من زیر نظر پزشک میخورم نگفتم که بره سرخود بخوره .هرکسی آزاده اینجا تجربه شخصی خودشو بگه منم باتو حرف نزدم 

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
چی چی بلوغه     من نزدیکای سی ام

عزیزم اینجور جوشا هورمونیه  یا از کبدته برو یه دکتر دیگه اینجور جوشا بخاطر مشگل داخلیه 

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
2740
تمام بیماری ولک های پوستی مربوط به خون هست اگه خون خیلی غلیظ و کثیف باشه جوش توصورت وبدن پدید میاد ک ...

من یبار فقط حجامت رفتم ولی جوشام از بین نرفت...زالو درمانی بنظرت تاثیر داره؟؟؟

گرفتم گل سیتو معرفی کردن فایده نداره  من هارجی گرون گرفتم فایده نداشت

من داروی صاف کننده ی خون هم مصرف کردم خیلی خوبه .اگه خواستی توکانال تلگرامی دکترتبریزیان سفارش بدید

اگر تمام شب را به خاطر از دست دادن خورشید گریه کنی،لذت دیدن ستاره ها را از دست خواهی داد!
من یبار فقط حجامت رفتم ولی جوشام از بین نرفت...زالو درمانی بنظرت تاثیر داره؟؟؟

گفتم که حجامت بستگی به کثیفی خون داره اینکه چقد طول بکشه ولی باید مداومت کرد. 

زالو درمانیم شنیدم خیلی خوبه منتها اونم باید مداومت کرد