2737
2739
عنوان

ترس شدید از کورتاژ

| مشاهده متن کامل بحث + 149547 بازدید | 69 پست
عزیزم کورتاژ کردین شستشو هم انجام دادن براتون منم ۶هفته هستم گفتن کورتاژ کنین میترسم میگن چسبندگی می ...

چسبندگی نمیاره . ولی من بعد کورتاژ دهانه رحمم شل شد . بدترین ضربه رو بهم زدن ناشیای کثافت

چسبندگی نمیاره . ولی من بعد کورتاژ دهانه رحمم شل شد . بدترین ضربه رو بهم زدن ناشیای کثافت

عزیزم خیلی ناراحت شدم من ن با قرص و دمنوش جعفری و زعفران دفع شد اما از اون بعد پریودام نامنظم شده نمی‌دونم چرا

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلم میشه بگید شما چند ماه بعد کورتاژ اقدام به بارداری کردید؟! من تازه کورتاژ شدم خیلی ناراحتم ا ...

سلام

شما باردار شدی بعدکوتاژ؟

چسبندگی رحم یا شل شدگی دهانه رحم نداشتی؟

امروز کورتاژ شدم.

خدایا حکمتتو شکر.به لطف و کرمت بچه سالم و صالح روزیمون کن.امیدم به اینه که داغ دلمو با دادن بچه سالم دیگه ای سرد کنی❤۲۵تیر۱۴۰۱.
سلام بچه ها خوبید.من ۱۴ هفته ام بچم مشکل داره دو بار هم سزارین کردم به نظر شما من باید جراحی بشم یا ...

عزیزم شما بعد سزارین سقط داشتین با قرص ؟

مشکلی پیش نیومد؟

کارشناس ارشد حقوق قضایی
2728
2738

منم باردارم دکترم احتمال سقط داده چون رشدش کم بوده الان داشتم فکر میکردم توخونه با دارو گیاهی سقط کنم چون خیلی کوچکه ۳ میل واسه شما چقدر اگه کوچکه توخونه خودش میفته 

تازه ورود نیستم با چهارسال سابقه ترکیدم درگرانبها بودم 
مرسی مامانهای مهربان . خیالم را راحت کردین و ترسم از کورتاژ ریخت . آیا اسم آمپول یا شیاف را کسی میدا ...

بله. ولی داروخانه بدون نسخه نمیده.. بازار آزاد هم ۶عدد شیاف ۲۸۰۰میده.. به نظرم از کورتاژ بهتره... زن داییم ۳ماهه بود شیاف استفاده کرد