2733
2734
عنوان

یعنی یروز میاد که ما هم خونه دار بشیم با این گرونی و افتضاحی

| مشاهده متن کامل بحث + 406 بازدید | 51 پست
چیکار کردن؟ من شوهرم همش سرکاره خیلی زحمت میکشه ولی با پدل کارگری کسی به جایی نمیرسه 

خودتم باید کار کنی من تو ۷ سال زندگیم ب غیر از سال اول ک دانشجو بودم الان ک ۲ساله بچه دارم کار کردم حتی تو بارداری فقط وام برداشتم و قسط دادم و طلا خریدم .همین النگویی ک میگم قسطی برداشتم اون موقع ۱۹۰۰ الان فروختم ۱۰۷۰۰ . 

شوهر منم همینطوره یعنی الان ک فکر میکنم اگه نمیرفت جای دیگه سرکار الان یه هزاری هم نداشتیم بازم خدار ...

انشالله،،مرز کجا؟حالا چرا مرز؟

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی افتضاح. دیشب رفتم یکم وسیله بهداشتی و چند تا ماکارونی و سویا و روغن خریدم شد 500 هزار. ینی همین ...

منم پریروز رفتم فروشگاع،،دوبسته پاستیل،،،اندازه ده تومن لیمو عمانی ،،،و یکم تنقلات واسه پسرم خریدم خواست خساب کنه گفت ۹۱،بخدا چند ثانیه بدون پلک زدن به وسیله ها نگاه کردم یعنیییییی عمرا فکر میکردم پنجاه بیشتر بشع

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
2728