2733
2734
عنوان

سانیام بیاین یه لحظه میخوام عقد کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 871 بازدید | 22 پست
نمیدونم میگم شاید عروسی هم این اوضاع باشه  بعد خونواده مامانم صددرصد ناراحت میشن چون مامان ندا ...

عزیزم خدا مامانتو رحمت کنه❤️ مهم خوشی خودته و هرچی که ب صلاحته همون کارو بکن هر چند که به صلاح و مصلحت خودشونم هس تو این وضعیت و با این مریضی آخه نباید توقع داشته باشن خودشونم مریض میشن... 

میشه برای رسیدن به آرزوهام یه صلوات بفرستی مهربون :) خدایا شکرت برا همه چی💖  امروز ٩٩/١۰/۵ بخودم قول میدم یه دختر انرژی مثبت باشم 💖 بخودم قول میدم تو تاپیکایه خیانت ,دعوا ,خاهرشوهری و انرژی منفی نرم 💖 
عزیزم خدا مامانتو رحمت کنه❤️ مهم خوشی خودته و هرچی که ب صلاحته همون کارو بکن هر چند که به صلاح و مصل ...

نمیدونم 

پسر داییم هم ازم خواستگاری کرده بود قبلا 

الانم اگه دعوت نکنم کدورت پیش میاد 

مغزم هنگ کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفتم  چون نوه بزرگیم هردوتامون ذوق دارن

انشاالله عروسیتون گلم این کارو نکن

خدایی نکرده یکیشون کرونا بگیرن نمیگن خودمون اسرار کردیم میفته گردن شما که مجلس گرفتین

میشه واسه سلامتی نی نیم واینکه خدا برام حفظش کنه صلوات بفرستین...😘 
انشاالله عروسیتون گلم این کارو نکن خدایی نکرده یکیشون کرونا بگیرن نمیگن خودمون اسرار کردیم میفته گر ...

اره 

میگم تو یه جمع خودمونی عمه م عموهام و داییم باشه 

نمیدونم والا اصلا نمیدونم چی خوبه عمم کلی ناراحت شد منم ریختم بهم 

2728
اره  میگم تو یه جمع خودمونی عمه م عموهام و داییم باشه  نمیدونم والا اصلا نمیدونم چی خوبه ...

اشکال نداره این روزای خوبتو با ناراحتی خراب نکن

دوروز بگذره یادشون میره خودتو بزن به بیخیالی

اشکال نداره این روزای خوبتو با ناراحتی خراب نکن دوروز بگذره یادشون میره خودتو بزن به بیخیالی

گفته نگین دیگه نمیام خونتون 

منم با مادربزرگم اینا زندگی میکنم ینی نمیاد خونه مادرش 

از طرفی عمم بیاد باید همه بیان 

همه م ممتنه ن کسی از خونواده م نطری نداره 

گفته نگین دیگه نمیام خونتون  منم با مادربزرگم اینا زندگی میکنم ینی نمیاد خونه مادرش  از ...

من بودم دعوت نمیکردم بعد از داغی که افتاد براش توضیح میدادم که شرایطش نبود

دیگه اونو درک خودش من که مسئول بی درک بودن اون نیستم

2738