2752
2734
عنوان

باردارم میخوام از همسرم جدا شم

| مشاهده متن کامل بحث + 2389 بازدید | 53 پست
حسش میکنم عزیزم هفته ۳۱ هستم ولی واقعا ته کشیدم هیچ درکی از زندگی مشترک نداره و فقط زن از نظر اون ...

اکثرا همینیم عزیزم

فکر نکن بعده طلاق زندگی گل و بلبله.برا زن مطلقه کلی مشکلات پیش میاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو این کرونا کجا برم بخاطروضعیتم هرجا نمیتونم برم خستم خدا خسته

این خستگی شامل حال همه ی ماهاست

چ باردار چ غیر باردار

فیلم های شاد دانلود کن

با دوستات تصویری حرف بزن یا چت کن

کانالای فان جوین شو و... 

تاپیکهای ایشونم وقت کردی نگاه بنداز

مخصوصا اون تاپیک خوشگل خانمایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده

@گلبوته__خانوم    

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    
شوهرم فکر میکنه عقل کل و منم احمق ترین زن دنیا که لوس و بچه اس هرچی میگه باید بگم چشم دیگه خسته ش ...

گلم همه مرد ها اینجورین به زا شاد باشن دلخوشی شون فقط هیمینه 😂 اگه شوهرت همه چی تمامه و برات کم نمیزاره چی میشه توام بعضی جاها بهش بگی چشم😜

انشالله همه نبات های مامان ها سالم برن تو بغلشون نی‌نی منم همین طور 😍😍❤️😍🙏                                                                                                     عشق یعنی یه همسر مهربون با یه نی‌نی تو راهی😙😙❤️
2731
شوهرم فکر میکنه عقل کل و منم احمق ترین زن دنیا که لوس و بچه اس هرچی میگه باید بگم چشم دیگه خسته ش ...

به خاطر بارداری اینجوری شدید اصلا فکرشم نکن جدابشید 

برید پیش مشاور مشکلاتتون رو حل و فصل کنید به قصد حل مساله برید پیش دکترای روانشناسی

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره