2733
2734
عنوان

تو رو خدا کمک دارم دیوونه میشم، هرکسی تجربه داره بگه خواهشا

| مشاهده متن کامل بحث + 2309 بازدید | 73 پست
mahsa جون بگو خودت دادی خودتم کمکم کن
الان برخورد اول شما در روحیه شوهرت خیلی تاثیر داره
توکلت به خدا باشه
این آدرسو هم گذاشتم برای این بود که دیدم شما حرف از توکل زدی حرف از سقط نزدی برای همینم توی عنوانش کامل نزدم عنوان اصلی تایپیک رو
اتفاقا بچه نا خواسته (پدر ومادر )خدا خواستگیش بیشتر نشون میده

خدا توان بده بهت
تفکر + داشته باش
اینم اولین وآخرین بچه پشت سرهم توی عالم نیست ونخواهد بود
خدا داده این یه فرصته نه یه تهدید، دید کلیت این باشه وتوکلت به خدا وسعیت رو هم بکنی دیگه همه چی ردیفه
مرسی نیلوفر جان از دلداریت اما دلم واسه پسرم میسوزه، اینکه مجبور میشم از شیر بگیرمش بچم خیلی به شیر من وابستس، خودم هم میدونم که دیگه زندگیم باید وقف بچه بزرگ کردن بشه وقتی واسه خودم نمیمونه، یه غصه دیگه هم دارم تازه رژیم گرفته بودم و از اضافه وزن بارداریم خلاص شده بودم حالا باز چاق میشم چه کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مهسا جون اینایی رو که نوشتی واقعا حق داری راست میگی درکت میکنم

اما اگه بچه دوم میخواستی که یه دفعه ای باهم شد

اگه می تونی کسی رو بگیر که دست تنها نباشی زیاد به خودت فشار نیار که بعد اومدن نینی تون توان داشته باشی
مرسی بچه ها از راهنماییهاتون، برام دعا کنید خدا توانش رو بهم بده، حقیقتش خودم مطمین نبودم که اصلا بچه دوم میخوام یا نه بعضی وقتها که خسته میشدم یا از دست شوهرم ناراحت بودم فکر میکردم همین یه بچه بسه و دیگه بچه نمیخوام، اما الان دیگه شده فقط از خدا میخوام کمکم کنه
خواهشا هر کی اطلاعاتی داره کمکم کنه
خیلی فوریه. استرس شدیدی دارم
من پریودهای نامنظمی دارم. بعضی وقتها 28 روز، بعضی وقتها 30 روز ، بعضی وقتها 35 روز و حتی گاهی به 40 روز یکبار پریود میشم. من 5 خرداد پریود شدم و 29 خرداد رابطه جنسی از مقعد داشتم.بعد از اینکه نامزدم ارضا شد آلتش رو درآورد دیدیم کاندوم پاره شده. ولی روی واژن من هم یه مقدار مایع سفید رنگ ریخته بود که حس میکنم منی نامزدم بود. ما واسه احتیاط با دستمال سریعا تمیزش کردیم. اما توی این یکی دو روزه خبر دار شدم که دستمال فایده نداره بعد از 3 ساعت من 2 تا قرص ال دی هم خوردم که نمیدونستم باید 4 تا باشه. صبح روز بعد هم یکی دیگه خوردم.(قبلا قرص مصرف نمیکردم بصورت منظم) همه ی اینا که گذشت، من روز 3 تیر پریود شدم ولی مثل همیشه نبود. یعنی مثل همیشه درد داشت ولی خیلی کمتر خون اومد و لکه لکه بود. نزدیک 3 روز هم طول کشید. من بازم اونموقع نمیدونستم که خونریزی جزئی از علائم بارداریه سوال سوم من اینه که، به نظرتون این خونریزی واسه بارداریه، یا واسه قرصا است یا اینکه اصلا پریودم بود؟ توروخدا جواب سوالامو کامل بدید، بخدا دیشب از ترس حاملگی نتونستم بخوابم. ی مساله دیگه هم هست. من 8 مرداد روزه گرفتم. دکتر واسه بیماری که دارم ممنوع کرده بود روزه بگیرم. ولی من گرفتم. ازون موقع هر بار که حس پریود بهم دست میده، از واژنم ترشحاتی بی رنگ خارج میشه که نمیدونم چرا اونجوریه. به نظرتون دلیل این ترشحات چیه؟حالا الانم که 16 مرداده و هنوز پریود نشدم. علائم دیگه ی بارداری هم ندارم (مثل حالت تهوع و غیره) ولی 2 روزه که یکم سینه هام درد میکنه.البته یه دکتری نوشته بود که درد سینه ممکنه قبل پریود ایجاد شه.بازم میگم که پریودهای من نامنظمه.آخرین و مهمترین سوال من اینه: به نظرتون با همه ی این چیزایی که گفتم، ممکنه من حامله باشم؟ خیلی خیلی استرس دارم. درضمن من دیروز صبح بی بی چک زدم که منفی بود. ولی شنیدم دقیق نیست.آزمایش هم نمیتونم بدم. خواهشا اگه اطلاعاتی دارید که کمک میکنه بهم بگید فوری
مامانا و دوستای عزیزم،

تعیین جنسیت فرزند قبل از بارداری با روش های زیر و توسط متخصص ژنتیک و زنان:
- تغذیه - تعیین روز تخمک گذاری - محلول های اختصاصی
- جداسازی اسپرم های پسر زا و دخترزا از هم - IUI
(همراه شما 3-4 ماه قبل از بارداری )

تشخیص جنسیت جنین در هفته 8 بارداری با قاطعیت کامل: (تخفیف ویژه کاربران نی نی سایت)
با استفاده از خون مادر از طریق تست DNA

مشاوره تلفنی رایگان با دفتر مشاوره: 44417012 -021
(حتی شهرستانی های عزیز)

به کلوب ما سری بزنید:
http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=22818
دوستانی که گفتن بیام اینجا و نتیجه تست بارداری رو بگم خیلی ببخشید که اینقدر دیر اومدم اما واقعا فرصت نکردم برم آزمایش بدم و الان ٣ روزه که آزمایش دادم و نتیجه مثبت بود، البته از حالت هام مطمین بودم باردارم، کلا حالم خوب نیست با یه کوچولوی شیطون و کسلی و حالت تهوع بارداری باید بسازیم دیگه، فقط دعا کنید خدا توانشو به من بده و کم نیارم