2733
2734
عنوان

سقط میخوام بکنم ترخدا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 1877 بازدید | 51 پست
نه عزیزم ۶ هفته رو کورتاژ نمیکنن که، مامانتون تو چند هفته کورتاژ کرده؟کجاش سرپاییه؟ نیاز به بستری و ...

نمی‌دونم ...والا من اطرافیانم کورتاژ کردن گفتم عمل سرپایی هست و باید رو صندلی هایی بخوابیم که جای پا داره و پارو بازکنیم ..من مامانم قبل من حامله بوده و بچش سقط میشه و کورتاژ میکنه

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما با نظرایی که میدی  معلومه نه ازدواج کردی نه چیزی از سقط میدونی نه چیزی از ۶ هفتگی میدونی ...

خجالت بکش کن حرف بدی نزدم که میای به من میپری میتونی نظرتو خیلی بهتر بگی ...این نظر منه اصراری نیس بپذیری...واقعا واسه ادبت متاسفم 

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
2731
مشهد یه دکتر بهم معرفی میکنی خوب باش

دکتر که زیاده

من خودم دکتر مرضیه حسینی هست

دکتر هما کیانی فر خوبه

دکتر برادران عالیه 

بعدم اگه هنوز ۶ هفته ای صبر کن و تا هفته ۱۰ به بچه فرصت بده به این‌زودی برای سقط اقدام‌نکن

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم
شما با نظرایی که میدی  معلومه نه ازدواج کردی نه چیزی از سقط میدونی نه چیزی از ۶ هفتگی میدونی ...

فک کنم تو چیزی نمیفهمی