2752
2734
عنوان

کلاس دوم دبستان امید مشهد کسی هست ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2451 بازدید | 25 پست
سلام عزیزم من پسرم‌کلاس اول امید بود دوم هم امید ثبت نام کردم ولی خوب یکم کار بیشتر هست و فقط به کت ...

سلام عزیزم.ببخشید تاپیک مال خیلی وقت قبل میپرسم، من الان پسرم کلاس اول امید میره،سال بعد مرددم امید بزارم یا نه،شما کلاس دوم امید تو کوثر گذاشته بودین؟نظرتون و ممکن بفرمایین

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام عزیزم.ببخشید تاپیک مال خیلی وقت قبل میپرسم، من الان پسرم کلاس اول امید میره،سال بعد مرددم امید ...

سلام عزیزم من دوم واقعا راضی نبودم حتما درمورد معلمها تحقیق کنید با معلم فعال کلاس داشته باشه

الان سوم ناچارا امید گذاشتم ولی خداروشکر تا الان راضی هستم معلم امسالشون اصلا قابل مقایسه با سال قبل نیست

ولی نمیدونم چرا بچها اینقدر بی ادبن🙈🙈🙈

خانواده هاشونو میبینی فکر میکنی آخر پرستیژ و ادبی ولی از پسرم یک چیزایی می‌شنوم که واقعا تعجب می‌کنم.

2731
 سلام عزیزم من دوم واقعا راضی نبودم حتما درمورد معلمها تحقیق کنید با معلم فعال کلاس داشته باشه ...

سلام مجدد. ممنونم ازتون وقت گذاشتین جواب دادین. ببخشید ممکن اسم معلمشون و بفرمایین‌ . الان کلاس اول هم من خیلی راضی نیستم،معلمشون خیلی کارای الکی از مادرا توقع دارن،خودشون خیلی فعالیت آنچنانی ندارن،حتی سرمشق ها رو نظارتی ندارن بعد توقع تحریری نوشتن دارن، برای روخوانی کار آنچنانی نکردن،من خودم تو خونه متن گرفتم کار میکنم،البته معلم کلاس های دیگه کتاب روخوانی تهیه کردن کار میکنن. منم خیلی نگران سال بعد هستم که معلم لااقل خوب باشه.اینجا هم بچه ها همینن😬

سلام عزیزم.ببخشید تاپیک مال خیلی وقت قبل میپرسم، من الان پسرم کلاس اول امید میره،سال بعد مرددم امید ...

سلام عزیزم منم پسرم کلاس اول هست و اصلا از اموزش معلم رضایت ندارم .... شما معلم دوم پیدا کردین که خوب باشه ؟ از مدرسه امید

سلام عزیزم منم پسرم کلاس اول هست و اصلا از اموزش معلم رضایت ندارم .... شما معلم دوم پید ...

حقیقتا نه هنوز، مدرسه امید پایه دوم میگن معلم ها با قرعه کشی برای هرکلاس انتخاب میشن و اصلا نمیتونی کلاس و عوض کنی. شما چطور؟,جایی ثبت نام کردین؟

پسر من مدرسه علوی میره  میخام امید ببرمش امسال تعریفشو زیاد شنیدم

معلم پسرم اونروز میگفتن اول امید بعد کیان بعد واله، البته روز جشنشون صحبت بود بعضی از مادرا میخواستن از امید بردارن.