2737
2739
عنوان

تفاوت خواستگار قبل و بعد قبولی

| مشاهده متن کامل بحث + 990 بازدید | 83 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه میدونی بد رفته تو مخم نمیتونم هضمش کنم😂😂😂

یعنی واقعا کسی که انقدر بدبخته که همسر ایندش و کسی که قراره (مثلا) عشقو ارامش رو باهاش تجربه کنه بخاطر خودش نمیخوادش و واسه رشته و پولشه حسودی کردن داره؟😐

2731
اخه میدونی بد رفته تو مخم نمیتونم هضمش کنم😂😂😂

خوب پزشک بودن این روزا یه مزیته چون اوضاع اقتصادی بده پسرا با خودشون میگن بریم با یکی ازدواج کنیم که کمک خرجمون باشه تو زندگی

خوب پزشک بودن این روزا یه مزیته چون اوضاع اقتصادی بده پسرا با خودشون میگن بریم با یکی ازدواج کنیم که ...

نه کمک خرج نمیخوان از بس الاف و انگل هستن که میخوان همه چی رو بندازن گردن زن ، ولی زهی خیال باطل یه پزشک تا به درامد برسه باید ده دوازده سال درس بخونه باید کشیک سی چهل ساعته دانشگاه رو بره و جون بکنه و طرح بره و... اون مرد اون زن رو بخاطر اینکه زندگی مشترک تجربه کنه نمیخواد چون با یه پزشک بخاطر شغلش نمیتونه به این برسه و فقط واسه خرجش میخواد ک خودش حالشو کنه و امیدوارم همشون بخوره تو برجکشون و برن گمشن تنبلای بیخاصیت

نه کمک خرج نمیخوان از بس الاف و انگل هستن که میخوان همه چی رو بندازن گردن زن ، ولی زهی خیال باطل یه ...

دقیقا یک از دوستام‌ تا رفت سر کار دولتی کلی خواستگار پیدا کرد ولی میگفت همشون تو صحبتاشون‌ مشخص بوده که فقط بخاطر حقوقم اومدن خواستگاری،تازه بعضیاشون‌ مستقیما میگفتن بعد ازدواج‌ هم‌ حتما باید بری سر کار نه اینکه بگی شوهر کردم بیخیال کار میشم😒

دقیقا یک از دوستام‌ تا رفت سر کار دولتی کلی خواستگار پیدا کرد ولی میگفت همشون تو صحبتاشون‌ مشخص بوده ...

اونوقت بعد این تاپیک مردم رفتن تاپیک زدن ک دانشجوییم یا شاغلیم یا n سال سنمونه میخوایم کنکور بدیم پزشکی قبول شیم😊نصف بیشترشونم بخاطر همین مسعله:) بدون فکر و بدون تحقیق کورکورانه ارزو و بت کردن یه رشته اونم سخت ترین رشته دانشگاهی که حتی قبول شدنش ک اونقدر سخته یک هزارم خودش سخت نیست و فقط بخاطر کلاس و تایید شدن پیش دیگران و چه بسا این مردای بی عاطفه و تن پرور..!

هرروز بیشتر راجب مردا و هدفاشون از ازدواج میفهمم بیشتر بیزار میشم ازشون، کاش بیشتر نشن...

دلم پر بود ببخشید😂

2738