2737
2734
عنوان

چه بهونه ای جور کنم ک ببینمش😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 793 بازدید | 68 پست
چرا خونه بهتره که، قشنگ میاد تو خانواده ، با جو خانواده تون هم بیشتر آشنا میشه استرستم کمتر میشه، چ ...

آخه تقریبا مطمئنم ک خونه نمیاد

مام تهران نیستیم این فرهنگش جا نیفتاده

بگم بهش میگه نه آبروم میره😅

لعنت ب کرونا 

منم دهنم روزه دارم نقشه میچینم😅😂

آخه تقریبا مطمئنم ک خونه نمیاد مام تهران نیستیم این فرهنگش جا نیفتاده بگم بهش میگه نه آبروم میره😅 ...

منم شهرستان بودم اون موقع.

تو دانشگاه خیلی کم همو میدیدیم، دوست نداشتم باهاش جایی دیده بشم، اینو به خودشم میگفتم😐 چون خیلی مثبت بودم و با پسرای هم کلاسیم حتی سلام و علیک نمیکردم، درک میکرد، وای خدا چقد داغون بودم الان خندم میگیره😑😂😂

من تلفنی و با ایمیل و یاهو ازش کمک میگرفتم برای درس. تلفنم فقط در حد هماهنگ کردن گرفتن جزوه؛ نمیتونستم باهاش حرف بزنم هول میشدم، از همین چیزا خوشش اومد 😐 خدا رو شکر زیاد اینا یادش نیس، ولی سالی یه بار میگه یادته استرس میگفتی ، صدات می لرزید سرخ میشدی😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم شهرستان بودم اون موقع. تو دانشگاه خیلی کم همو میدیدیم، دوست نداشتم باهاش جایی دیده بشم، اینو به ...

بعد چند وقت بهت پیشنهاد داد

انگار منو داری وصف میکنی 

منم همش ازش فراریم

بعد چند وقت بهت پیشنهاد داد انگار منو داری وصف میکنی  منم همش ازش فراریم

خیلی زود😐 کمتر از ۶ ماه

اون ارشد میخوند تهران بود، من شهرستان

بعد یه مدت دیدم رفتارش عوض شده(البته این خیلی زودتر اتفاق افتاد، مثلا یکی دو ماه بعد )، هر روز برام ایمیل میفرستاد، از همه چیز ، ازین فورواردیا که اون زمان مد بود. کلا نگرانم بود، نگران درس و امتحانم و اینا. ولی جرات نداشت مطرح کنه، چون من با وجود اینکه سیگنال میدادم که خیلی برام مهمه و اینا، سعی میکردم حد و حدود رو جدی حفظ کنم. داستانی بود پیشنهاد دادنش😂

2728
پس با این حساب این یارو واقعا حسی نداره😔

خب آدما باهم فرق میکنن، همسر من اون موقع کم سن تر بود ، احساسی تر عمل میکرد.

بعد شما مگه چیزی بهش فهموندی تا حالا که عکس العملی نداشته؟

خب آدما باهم فرق میکنن، همسر من اون موقع کم سن تر بود ، احساسی تر عمل میکرد. بعد شما مگه چیزی بهش ف ...

وای چقدر خوب میشه بگی چطوری پیشنهاد دادن؟راستش خیلی جالب شد برام البته اگر دوست داری

2740