2737
2734
عنوان

این شومیز خوشگله یا نه ؟🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 720 بازدید | 20 پست
مشکیش هم خوبه اگه رنگ پوستتون روشنه بگیرید عزیز

خواهرم برام میخواد سفارش بده 

اره گلم رنگ پوستمم روشنه 

قیمتش ۱۰۰ تومنه نظرتون خوبه🤔

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
خواهرم برام میخواد سفارش بده  اره گلم رنگ پوستمم روشنه  قیمتش ۱۰۰ تومنه نظرتون خوبه🤔

عاره عزیزم قیمتش خیلی خوبه من هر چی شومیز میبینم بالای صد و پنجاهه فقط از سایت یا پیج مطمین بخر با عکسش فرق نداشته باشه تو ذوقت بزنه 

بالاخره یه چیزی میشه... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عاره عزیزم قیمتش خیلی خوبه من هر چی شومیز میبینم بالای صد و پنجاهه فقط از سایت یا پیج مطمین بخر با ع ...

مرسی عزیزم بابت نظرت😘😘 امروز سفارش میدیم 

خواهرم زیاد ازش خرید میکنه وخیلی راضیه 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2731
پس عالیه چند کیلویی

۵۰