2733
2734
منم نمیتونم جدی میگم.خیلی ضعیفم
الان میخوام ببرمش سونو کلیه.دعا کنید چیزی نباشه.جواب کشت و دو روز دیگه میگیرم.الان دکتر سفالکسین داد.هر 12 ساعت 2/5 سیسی.دخترم خیلی بد دارویه امروز سه بار بهش دادم تا خورد.دو بار اول بالا ارد.
اومدم میام خبر میدم سونو چی بور
واسه برگشت آرامش به زندگیم دعا کنید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم دختر من هم عفونت ادراری داشت .من تمام این مراحل آزمایش و عکس رنگی و vcuj رو براش انجام دادم هیچ کدوم درد نداره .برای عکس رنگی یک تزریق کوچولو داره بعد از3ساعت از نی نی ها عکس میگیرن . برای vcuj سوند میزنن که اون هم درد نداره مخصوصا"برای دخترا .کل مدتش 10دقیقه هم نمیشه .
مرسی از راهنماییهاتون
سونو کلیه که خدا رو شکر چیزی نشون نداد.ولی دکتر ساینا خیلی سفت و سخت میگیره و حتمآ باید عکس رنگی یا vcuj و انجام بده
واسه برگشت آرامش به زندگیم دعا کنید...

برا علیرضا کوچولو ختم حمد گذاشتیم..هر چند تا در توانتان هست...دریغ نکنید

بیاید اینجا:http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=561066&PageNumber=1
لطفا برا دوستانتون پیغام خصوصی بزارید و اطلاع رسانی کنید

برا شفا همه مریض ها دعا کنیم.......................................................... برا سلامتی تمام عزیزانمون خدارو صد هزار مرتبه شکر