2733
2734
عنوان

امروز فهميدم همزاد دارم خيلي ميترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 534 بازدید | 41 پست
خوب ک کاراتو باهاش تقسیم کن

👍👍👍👍👍 اگه اینطوریه کاش همزاد منم بیاد باهام دوست شه؛باهم تقسیم کار کنیم اون ظرف بشوره، خونه را تمیز کنه ، غذا بپره منم می خوابم، می خورم، میام نی نی سایت ، اهان اصله کاری یادم رفت ببخشیداwc رفتنم با من😐😐😐😁😁😁😂😂😂😐😐😐🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چكار ميكنه؟

همین کارای که باتو میکنه و برا من میدیدمش اذیتم میکرد من هم همزاد داشتم هم شیطان دوروریامم اذیت میشدم برا من دوسال رفته تازگیا باز اومد ولی رفت بدنمم کبود میشه قرمز میشه جا چنگم میندازن 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
2742
عمه اي دارم ك ي ملك بزرك داره يروز پسرش ديد ب درخت گردو داخل ملك يچيز اويزونه رفت ديد داخل پارچه ي د ...

من اعتقادی ندارم به این مزخزفات😐 

توام الکی زندگی خودتو حروم نکن با این چیزا 

تا خدا هست دعانویس چی میگه😐 

اگه دعانویسا همه چیو از بر بودن الان دنیا گل و بلبل بود 

ادم عاقل به این شارلاتانا اعتماد نمیکنه 

🤣

خخخ باور کن دوسال رفته مرخصی 🤣🤣 از ترس سگم 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
من اعتقادی ندارم به این مزخزفات😐  توام الکی زندگی خودتو حروم نکن با این چیزا  تا خدا هس ...

دعا نویسا که من قبول ندارم ولی تو قرانم نوشته همزاد هست خوب و بد 

همزادچیه    

یکی شبیه خودت مثل اجنه ولی شبیه خودت خوب و بد داره حالا بعضیا خوبن و بعضیا بدن خیلی ادمایی کمی همزادشون شروع میکنه به کار کردن خخخ 

2740
یکی شبیه خودت مثل اجنه ولی شبیه خودت خوب و بد داره حالا بعضیا خوبن و بعضیا بدن خیلی ادمایی کمی همزاد ...

💞💞💞من شاعرم، تلخم، غم انگیزم، بداخلاقم اماتوخوب مطلقی ازمن نمیرنجی💞💞💞♏

زیاد پیگیر نشو اگه داشتی تا الان میومد من از بچگی داشتم بزرگ شدم شروع به کرم ریزی کرد خخخ 

زیاد پیگیر نشو اگه داشتی تا الان میومد من از بچگی داشتم بزرگ شدم شروع به کرم ریزی کرد خخخ 

یاخداااااا

💞💞💞من شاعرم، تلخم، غم انگیزم، بداخلاقم اماتوخوب مطلقی ازمن نمیرنجی💞💞💞♏

منم دارم چیز عجیبی نیس بترسمم هس نترسمم هس...زندگی مسالمت امیز

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️