2752
2734
عنوان

ب مادرشوهرم فوش دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 2870 بازدید | 75 پست
شما شوهر نکن  قبلش برو پیش روانپزشک

مادری که این همه زحمتمو کشیده بزارم یکی تازه از راه رسیده بهش فحش بده؟؟؟بنطرم اونکه جواب نمیده باید بره روانپزشک

دنیا پر از تباهیست! نه بخاطر وجود ادم های بد،بلکه بخاطر سکوت آدم های خوب.... وقتی برنامه های شعبده بازی را نگاه میکنم متوجه نکته خوبی میشوم: مردم برای کسی دست میزنند که گیجشان میکند نه آگاهشان!.....ناپلئون بناپارت🌈
ب نظرم اشتباه کردی همچین حرفی زدی هیچ ادمی دوس نداره کسی ب مادرش همچین حرفی بزنه حتی اگه مادرش بدتری ...

اینجوری ام میگم فوقش هیچی نمیگع ولی هیچ کاری نمیکنه فایده نداره.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم باید پشت تو میبود چون اون اول توهین کرده منم از دست مادرشوهرم ناراحتم فحش میدم همسرم میگ عزیزم میخوای منم زنگ بزنم فحش بدم.🤣🤣🤣شوخی میگ ها خیلیم باخونواده ها خوبیم اما خب تو عصبانیت واقعا پشتمه ی بارم مامانش همینجوری گفت تو بخوای انتخاب کنی رومینا رو انتخاب میکنی یا مارو گفت وا چ سوالیه ۱۰۰٪ رومینا🤣مامانش گفت افرین

2731
اینجوری ام میگم فوقش هیچی نمیگع ولی هیچ کاری نمیکنه فایده نداره.

خب پسرا اکثرا بچه ننه ان 

هروقت بهت بی احترامی کرد خودت سر ضرب جوابشو بده ولی نا با فحش فقط با طعنه و کنایه 

خودت از خودت دفاع کن بیشتر بهت میچسبه😉😁

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.
خب پسرا اکثرا بچه ننه ان  هروقت بهت بی احترامی کرد خودت سر ضرب جوابشو بده ولی نا با فحش فقط با ...

خیلی دلم پره مثل خر وای میستادم ب حرفا و طعنه هاش گوش میکردم اونم فکر میکرد من هیچی نمیگم پس حق با اونه ولی بعد چند وقت نمیتونم حرف قدیم‌رو پیش بکشم چونکه میدونم حرف رو حرف میاد و بحث میشه باز

ولی نگم هم خودمو از بین میبرم همش توی فکرم

کلن راه حل هیچ چیزی زدن و کشتن نیست  حالا فرهنگ شما غیر از اینه ....

مثالی گفتم😐

دنیا پر از تباهیست! نه بخاطر وجود ادم های بد،بلکه بخاطر سکوت آدم های خوب.... وقتی برنامه های شعبده بازی را نگاه میکنم متوجه نکته خوبی میشوم: مردم برای کسی دست میزنند که گیجشان میکند نه آگاهشان!.....ناپلئون بناپارت🌈
من بدتر از اینا میگم😂قبلنا بدش میومد حالا ج میداد الان عادی شده حتی میگم بره که برنگرده ایشالا تصاد ...

یاد یه چیزی افتادم...

یه دوستی دارم مث شما جلو شوهرش خیلی مادرشوهرشو نفرین میکرد و فحش میداد

از قضا میزنه و مادرشوهره به رحمت خدا میره 

شوهرش بعد از خاکسپاری اومده بود خونه تمام رخت و لباسای دوستمو جمع کرد ریخت تو کوچه گفت از چشمم افتادی برو دیگه هیچ وقت نبینمت... الانم اصلا رابطشون خوب نیست با وساطت اینو اون دارن مثلا زندگی میکنن...

به نظرم دیگه اینکارو نکن ✋

مرسی که لایک نمیکنی دوستم❤️
ب نظرتون شوهرم باید بهم میگف تو خوردی؟☹

کاری با مادر همسرت و رفتارهای آزاردهنده که باعث میشه کار به جاهای باریک بکشه ندارم 

اما هرکی جای شوهرت بود ،نتنها میگفت خودت گ.ه خوردی یک جد و آباد هم اضاف میکرد . حالا عواقب بعدی کشمکش  و سوزش ها ...بکنار .

خدا نیاره برا هیچکس که پرده احترام و عفت کلام بینشون دریده شه .

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور. اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س) .خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ. 🍀《خدایا آخر و عاقبت کارهای ما را ختم بخیر کن》

عزیزم اگه یکی به منم همچین حرفی بزنه شرمنده ها همین جوابم میدم

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘
سلام بچه ها تو رو خدا به خانواده همدیگه توهین نکنید دیشب شوهر من به خانوادم گفت نفهم دو بار هم تکرار ...

آره واقعا آدم میسوزه ،خصوصا اگه خانوادش بدی هم نکرده باشن .

ماهایی که اخلاق  شوهرامونو می‌شناسیم باید سعی کنیم ان شاءالله کار به اونجا ها نکشه😔

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور. اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س) .خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ. 🍀《خدایا آخر و عاقبت کارهای ما را ختم بخیر کن》