2733
2739
عنوان

دوستان وارد ب بورس بیاین لطفا ..

| مشاهده متن کامل بحث + 139 بازدید | 27 پست
الانم میتونی افلاین سفارش بدی.فردام نیتونی آنلاین بخری‌فرقی نداره.چون به همه میرسه در هر صورت

شما شستا رو سفارش دادي؟ من الان ميخام به اندازه 500تومن سفارش بزنم ،پس الان مشكلي نداره؟حتما نبايد ساعت اداري باشه كه؟

شما شستا رو سفارش دادي؟ من الان ميخام به اندازه 500تومن سفارش بزنم ،پس الان مشكلي نداره؟حتما نبايد س ...

فردا سفادش میدم من.البته پولم اونقدرا نیست.اگه کارگزاریت اگاهه الان میتونی بدی.بقیه کارگزاریا رو نمیدونم سفارش افلاین دارن یا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فردا سفادش میدم من.البته پولم اونقدرا نیست.اگه کارگزاریت اگاهه الان میتونی بدی.بقیه کارگزاریا رو نمی ...

نه مفيدم،تو ساعتي كه اعلام ميكنن امكان داره تموم بشه زود؟

نه مفيدم،تو ساعتي كه اعلام ميكنن امكان داره تموم بشه زود؟

نه عزیزم.عرضه اولیه اونجوری نیس که تموم شه.هرچند نفر که سفارش بدن سهام بینشون تقسیم میشه.منم مفیدم.اصلا لازم نیس سفارش بدی.خودش میخره برات مفید

2731
نه عزیزم.عرضه اولیه اونجوری نیس که تموم شه.هرچند نفر که سفارش بدن سهام بینشون تقسیم میشه.منم مفیدم.ا ...

ببخشيد اينقدر سوال ميپرسما،چون فردا اولين خريدمت استرس دارم، من الان500 شارژ كردم ديگه كاري نكنم خودش فردا ميخره؟من فردا صبح هيچكاري تو نرم افزار انجام ندم؟

ببخشيد اينقدر سوال ميپرسما،چون فردا اولين خريدمت استرس دارم، من الان500 شارژ كردم ديگه كاري نكنم خود ...

والا الان برا من مفید اس داد که حداقل موجودیت برای اینکه خرید خودکتر انجام بشه ۸۶۰تومنه.پس فک کنم خودت باید دستی خرید کنی فردا

منو لایک کنید. نظرتون در مورد شستا چیه

۵۰ درصد مثبت 

۵۰ درصد منفی 

در موردش بد زیاد میگن اما خب عرضه اولیه اس و بدش هم باز خوبه

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️
منم دلم میخواد بورس یاد بگیرم ولی بلد نیستم😑😑نمیدونم چجوری یاد بگیرم

میتونی فیلم ببینی تو اینستا و گوگل و همچنین کلاسایی ک خود کار گزای میذاره شرکت کنی 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️
2740
۷واقعا شستا زیاد نمیخواد سود کنه؟شنیدم اخه

میگن اما خب از ی طرف هم بزرگترین شرکت تامین اجتماعیه و عرضه اولیه اس پس نمیشه ریسک کرد یا نخرید 

نهایتن مثل شصدف سود نمیکنه و ردش میکنیم بره 

شما شستا رو سفارش دادي؟ من الان ميخام به اندازه 500تومن سفارش بزنم ،پس الان مشكلي نداره؟حتما نبايد س ...

افلاین میتونی سفارش بدی 

ببخشيد اينقدر سوال ميپرسما،چون فردا اولين خريدمت استرس دارم، من الان500 شارژ كردم ديگه كاري نكنم خود ...

مفید خودش اندازه پولت واست میخره