2752
2734
عنوان

دکوراسیون صورتی یا کالباسی واسه پذیرایی زشته یا لوسه آیا؟😕

| مشاهده متن کامل بحث + 271 بازدید | 29 پست

وای عالی میشه با یع کم رنگای دیگه مثل طوسی و سفید و صدفی.... ترکیب کنی خیلی شیک میشه من میخوام خدا بخواد پذیرایی مو گلبهی و نباتی و سفید کنم

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 

دوس داری بگیر بابا خودتو عشقه. تو اینترنت کلی دکور هست ایده بگیر رنگای دیگه هم قاطیش کن یک نواخت نشه. 

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه قراره من اونی باشم كه تو میخوای دیگه من ،من نیستم
2731

به نظرم متفاوته ... تو هر خونه اى ميرى همه بيشتر كرم قهوه اى يا سفيدن

طوسى كالباسى قشنگ ميشه به نظرم

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 
منم مبلام ابی صورتیه 3 ساله  و عاشقشمو اصنم تکراری نشده واسم و هیچوقتم عوض نمیکنم رنگشونو😁

عکس میدی ببینم

اگر مَغز خالی مثل شِکم خالی سروصدا می کرد؛ انسان خیلی عاقل تر از این ها بود....  
به نظرم متفاوته ... تو هر خونه اى ميرى همه بيشتر كرم قهوه اى يا سفيدن طوسى كالباسى قشنگ ميشه به نظر ...

اره همه دیگه یا قهو ه ای میگیرن یا کرم

اگر مَغز خالی مثل شِکم خالی سروصدا می کرد؛ انسان خیلی عاقل تر از این ها بود....  
میشه عکس بدی ازشون؟

یکی فرستادم الان شوهرم  پاش شکسته وسط حال خوابیده  مرتب نیستن یه عکس میدم بهم ریخته هستن میلا ولی میبینیشون حدااقل

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
چ فرشات خوشگلن.چند گرفتیشون؟

هفت هشت ماه پیش دونه ای دو ملیون و شیصد گرفتم ولی ماه بعدش شده بود سه ملیون و شیصد.. 

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
2706