2737
2734
اره یه مدتم سفت میبستمشون فقط نکته مثبتشون اینه که خیلی لختن 😕

من با همین وضعیت و پلی کیستیک‌،موهام فر و‌ وزم هست ،الان برو سجده شکر به جا بیار ،دیدی بدتر از تو هم هست😂ولی من غصه شو نمیخورم 

سرم سلامت ،مو میخوام چیکار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من با همین وضعیت و پلی کیستیک‌،موهام فر و‌ وزم هست ،الان برو سجده شکر به جا بیار ،دیدی بدتر از تو هم ...

چه روحیه خوبی داری خوشبحالت من بشدت روم تاثیر گذاشته حتی خاستگار هم راه نمیدم تا درمان نشم

2731

من عکسم آپلود نمیشه اما موهام کم پشته البته فک کنم به خاطر کم کاری تیروییدم کم شد و هم اینکه من اصلا به موهام نمیرسیدم. 

یه پیج تو اینستا هست محصول خوب یه روغن داره به اسم روغن مربع خیلی تو کامنتها ازش تعریف کردن و چندتا هم نتیجه گذاشته از کسایی که ازش استفاده کردن منم گرفتمش با یه شامپو گیاهی آتو. فعلا ۲بار استفاده کردم انشالله نتیجه دیدم تاپیک میزنم

حرفهایی است برای نگفتن و ارزش واقعی هر کس به اندازه ی حرفهایی است که برای نگفتن دارد...                                       اما یه سوال که شاید براتون پیش بیاد؛کیمبودیا یعنی چی؟؟؟؟؟   وقتی دختر دومم را باردار بودم دختر اولم که دو سال وسه ماهش بود که من باردار شدم،در خیالش با من باردار شده بود همگام با من مراحلش را طی میکرد😍😍😍 یه روز اومد به باباش گفت:بابا تو دلم برات یه آجی دارم اسمش را گذاشتم کیمبودیا😉😉😉
من عکسم آپلود نمیشه اما موهام کم پشته البته فک کنم به خاطر کم کاری تیروییدم کم شد و هم اینکه من اصلا ...

انشالله که خوب باشه برات اره تیرویید هم میتونه باشه سعی کن اینو میزنی دکتر بری داروی تیروییدم بخوری

2740
Gisou_kamandha  haircare_sogand  این ۲ تا پیج خیلی خوبن نگاه کن به دردت میخوره فکر میکنم ...

پیج سوگند خیلی عالیه👌👌

حرفهایی است برای نگفتن و ارزش واقعی هر کس به اندازه ی حرفهایی است که برای نگفتن دارد...                                       اما یه سوال که شاید براتون پیش بیاد؛کیمبودیا یعنی چی؟؟؟؟؟   وقتی دختر دومم را باردار بودم دختر اولم که دو سال وسه ماهش بود که من باردار شدم،در خیالش با من باردار شده بود همگام با من مراحلش را طی میکرد😍😍😍 یه روز اومد به باباش گفت:بابا تو دلم برات یه آجی دارم اسمش را گذاشتم کیمبودیا😉😉😉
انشالله که خوب باشه برات اره تیرویید هم میتونه باشه سعی کن اینو میزنی دکتر بری داروی تیروییدم بخوری

انشالله ممنون عزیزم. چند ساله داروی تیرویید میخورم .

شما هم اینستا داری یه سر بزن به پیج سوگند و محصول خوب خیلی عالی هستن.