2737
2734
عنوان

معجزه

| مشاهده متن کامل بحث + 307 بازدید | 27 پست

منم معجزه میخااام خدااا

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 

باباي من جانباز اعصاب روانه از صميم دلم از خدا ميخوام خاريش رو نبينم طاقت بي پدري دارم ولي طاقت خفتش رو نه از وقتي ازدواج كردم خانوادم نميتونن از عهده اش بربيان خدا به حق امام حسين فقط يا ببخشتش يا شفا بده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم معجزه میخااام خدااا

ایمان داشته باش باور داشته باش که خدای مهربونمون معجزه میکنه واست.

قطعا هم همینطوره

معجزه رخ میده.

تمام معجزه های خدا واسه من...
2731
باباي من جانباز اعصاب روانه از صميم دلم از خدا ميخوام خاريش رو نبينم طاقت بي پدري دارم ولي طاقت خفتش ...

اینجوری نگین خدا ناراحت میشه

نداشتن پدر خیلی بده

من پدرم فوت شده.

انشالله خدا شفاشون بده.

اینجوری نگین خدا ناراحت میشه نداشتن پدر خیلی بده من پدرم فوت شده. انشالله خدا شفاشون بده.

اينكه هر روز ببيني خودش از كارايي كه تو نا اگاهي كرده شرمش مياد چي ؟ااصلا زندگي با اين طيف خيلي وحشتناكه هم عاشقشي هم كه تحمل دعوا ومرافه هاي هر روز رو نداري ما الان دوتا نوجووون داريم كه به شدت اسيب ديدن 

2740
اينكه هر روز ببيني خودش از كارايي كه تو نا اگاهي كرده شرمش مياد چي ؟ااصلا زندگي با اين طيف خيلي وحشت ...

انشالله خدا مشکلتونو حل کنه و به ارامش برسین.

ایمان داشته باش باور داشته باش که خدای مهربونمون معجزه میکنه واست. قطعا هم همینطوره معجزه رخ میده.

😍😘😘

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم