2733
2734
عنوان

بیاین چیزایی که ازشون اسکرین گرفتیم رو بذاریم😁

| مشاهده متن کامل بحث + 951 بازدید | 56 پست
عزیزم مطمئنی؟ 

دوساله اینجام یه همچبن امکانی ندیدم

مثل اینستا نیس که

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

😂😂😂

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
ببخشی ولی منظورم این بود

این قفل شدن نیس که 

قطع شدنه 

وقتی نی نی یار قطع دسترسیت کنه اینو میزنه یعنی دیگه نه کامنت میتونی بزاری نه تاپیک بزنی