2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما باهم همسایه هستیم😀

الان شما مجردی، بعد پسر همسایه خواستگارته؟ یا چی؟ 😁

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

عقل الانمو اگه داشتم هیچوقت متاهل نمیشدم، آخه چیه 

فقط در یه صورت خوبه که فاصله سنی کم باشه اهل گردش و سفر و پارتی باشن ، وگرنه یه شوهر که تمام تفریحش گوشیش و تی وی و خونه ننه باباشه به چه دردی میخوره؟ 

نیلا دختر ناز من
2731
مشکل ما توعقد بی نهایت زیادبود ولی بعد عروسی خیلی بهترشده

ما با هم مشکلی نداریم ولی شرایط الان داره ازارمون میده

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️
ایشالله زودتر کرونا بره عروسیتون رو بگیرید عزیزم 

خداکنه ما بی نهایت بهم وابسته هستیم تو این اوضاع واقعا داریم اذیت میشیم

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️
عقل الانمو اگه داشتم هیچوقت متاهل نمیشدم، آخه چیه  فقط در یه صورت خوبه که فاصله سنی کم باشه اه ...

ولی عزیزم ب فاصله ی سنی ربطی نداره این جور رفتارها...من الان باشوهرم ۱۱ سال اختلاف سنی دارم شوهرم واقعا پایس و شیطون هرکاری بخوام بکنم پایس شهربازی پاب پام اب بازی رقص شیطدونی وای واقعاپایس

مجردم. بادوست پسرم همسایه هستیم. 

خوب جای شکرش باقیه، ازدواج کردی برو به محله دیگه 😉

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

به اونجای زندگی متاهلی فکر کن که پریودی درد داری دوس داری بخوابی یه بچه دوساله که وقته حمومشه رو باید ببری حموم بعد سردم هست هوا و باید بعدش حسابی خشکش کنی خودتو خش کنی که دل و کمرت از درد نترکه بعد لم میدی که بچه رو بخوابی یه گاو بیشعور میاد میگه بریم خونه مامانم ، ننم شام درست کرده 

نیلا دختر ناز من
خوشبحالت بخدا، ما که گیر افتادیم تواین زندگی مسخره

بهرحال هرادمی ی اخلاق های خوبی داره ی اخلاق های بدی هم داره دیگ الان مثلا شوهرم اسم خانوادش میاد حتی جلوی چشماشم اذییت کنن بازم سرمن دادمیزن ک توچرا اذییت های اوناروبمن میگی و منوتحقیر میکنی☹

به اونجای زندگی متاهلی فکر کن که پریودی درد داری دوس داری بخوابی یه بچه دوساله که وقته حمومشه رو بای ...

ما حالا حالاها نمیخوایم بچه بیاریم. من باهاش طی کردم تو دورانی که خاله پری میاد خونمون کارارو خودش انجام بده. اونم گفت عزیزم راه خونه پدرتو که بلدیییییی😂😂😂😂😂