2733
2734
عنوان

میشه یه فوق تخصص خوب زنان و زایمان سمت سعادت آباد معرفی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 5169 بازدید | 40 پست
سلام بچه ها جون من نینی ندارم .فعلا قصدشم ندارم..اما دیر به دیر پریود میشم. فکر کنم کمکاری تخمدان دا ...

سلام به خدا دقیقا مشکل زن داداشم همین بود رفت پیش مرضیه عباسی

داداشم یه جوون ۲۳ سالس که میخوادازدواج کنه اما برادر دخترموردعلاقش مشکلات رفتاری داره نمیزاره هم اون دخترهم داداشم توعذابن میشه ازتون خواهش کنم برای بهم رسیدن این دوتاجوون که خیلی ازبین رفتن برای نرم شدن دل برادر عروس هرذکری که فکرمیکنین کارگشاست بگین حتی برای فقط ۱ بار انشالله خداحاجت قلبیتونو بده انشالله . تیکر برای تولد همسرجونیمه همیشه دوست داشتم تیکر داشته باشم

الان یه بچه یکساله داره واقعا پزشک حاذقیه

داداشم یه جوون ۲۳ سالس که میخوادازدواج کنه اما برادر دخترموردعلاقش مشکلات رفتاری داره نمیزاره هم اون دخترهم داداشم توعذابن میشه ازتون خواهش کنم برای بهم رسیدن این دوتاجوون که خیلی ازبین رفتن برای نرم شدن دل برادر عروس هرذکری که فکرمیکنین کارگشاست بگین حتی برای فقط ۱ بار انشالله خداحاجت قلبیتونو بده انشالله . تیکر برای تولد همسرجونیمه همیشه دوست داشتم تیکر داشته باشم
گلم من پیش دکتر طاهری پناه تو لاله رفتم.3 ماه قبل.امشبم شکر خدا بی بی چکم مثبت شد.

تبریک میگم خداروشکر

توی نت سرچ کنید اسمشو مرضیه عباسی

2731
دکتر طاهره فروغی فر ، بسیار حرفه ای هستد.

فوق تخصص زنان و زايمان از دانشگاه علوم پزشكي تهران

بارداري،زايمان،جراحي افتادگي و زيبايي واژن،ليزر واژينال،

بي اختياري ادراري در زنان

مطب :سعادت آباد ،ميدان كاج،خيابان يازدهم شرقي يا مقدس،پلاك 3،پلاك102 

تلفن 26760576

26760572

عزیزم من دکترم ساره حیدری بود. کارش حرف نداشت. البته بگم که خیلی خیلی سرش شلوغه ولی کارش عالیه.

من فروردین 89 پیشش سزارین انجام دادم و از روز دوم بلند شدم و کارامو میکردم. بخیه هم نداشتم و با چسب محل برش و برام چسبونده بود، الان تصمیم گرفتم برم پیشش جراحی زیبایی واژن

دکتر بیتا سجادی پور رو تو محدوده سعادت آباد بهتون معرفی می کنم ایشون متخصص زنان هستند که جراحی های زیبایی و درمان بیماری های زنان انجام میدن دوست صمیمی من پیشون ایشون وایتینگ واژن انجام داد الان خیلیل راضیه از کارشون