2737
2734
عنوان

بنظرتون طلاق بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 259 بازدید | 27 پست
بنظرتون ادم بدون بچش میتونه دووم بیاره میخوام بچموبزارم برم ازاین خراب شده

مگه نمیگی بچه تو میزنه؟ بگیرش ازش گناه داره

چطوری دلش میاد بچه سه ساله زدن داره

میشه لطفا یه صلوات برام بفرستین مشکلااااااتم حل بشه؟😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بنظرم اگه استقلال مالی دارین جدا بشین ولی حتما به بعد جدایی فکر کنین شاید بعد جدایی از طرف خانواده خ ...

خانوادم راضی نیستن واسه طلاق هروقت ب خانوادم گفتم نمیتونم میگن توهرخونه ای بحثه تحمل کن بخاطربچت

فقط خدا
خودم کردم که لعنت بر خودم باد خاک برسرم بااین انتخابم

خانوادتون حمایت میکنن؟ با طلاق موافقن؟ بچه تو در ازای بخشیدن مهریه بگیر

میشه لطفا یه صلوات برام بفرستین مشکلااااااتم حل بشه؟😘
خانوادتون حمایت میکنن؟ با طلاق موافقن؟ بچه تو در ازای بخشیدن مهریه بگیر

خانوادم پشتم نیستن میگن تحمل کن  اخه کسی روندارم برم درخواست طلاق بدم خونه پدرم نزدیک نیست لااقل برم بشینم درخواست طلاق بدم

فقط خدا
2740
خانوادم راضی نیستن واسه طلاق هروقت ب خانوادم گفتم نمیتونم میگن توهرخونه ای بحثه تحمل کن بخاطربچت

پس فعلا تحمل کن تا بتونی یه جایی اجاره کنی سرکار بری رو پاهای خودت زندگیت بچرخونی وگرنه بعد جدایی زندگی خیلی تلختر میشه شاید بعد جدایی دعا کنی که فقط شوهرت بود ولی این همه زخم زبون نگاهای بقیه تحمل نمیکردی 

پس فعلا تحمل کن تا بتونی یه جایی اجاره کنی سرکار بری رو پاهای خودت زندگیت بچرخونی وگرنه بعد جدایی زن ...

این عوضی منوزندونی کرده توخونه بخداتاحالاتنهایی پاموتوکوچه نذاشتم سرکارکجابود خواهرم دارم ذره ذره میمیرم

فقط خدا
بنطرتون وکیل وایناچقدردرمیادهزینش؟

وکیل بستگی به کارطلاقت داره چقدرطول میکشه ازت هزینه میگیره.. اگه دلایل محکه پسندنداشته باشی وکیلم نمیتونه کاری بکنه.. ولی اگه مدرک داشته باشی وکیل راحتترکمکت میکنه.. واسه یه پرونده ی طلاق بدون دردسروکیلای الان شایدپنج میلیونی هزینه ببره 

کاربری جدیدنیستم قبلیموترکوندن... من پرند36هستم....