2733
2734
عنوان

ریسک سندروم دان

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 41 پست
حتمن امنیوسنتز برو 

ميشه بگين امنيو سنتز چيه و تو ازمايشش چه چيزايي رو مورد بررسي قرارميدن؟

دخترمزندگيمه...👼🏻                  ٢/١٨ساعت ١١:٢٠دقيقه اولين نبضتو حس كردم😍خيلي ذوق كردم 😍١٧/٥هفته                     از مرحله ي بارداري به مرحله ي زايمان انتقال يافتم ٧/١

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الان بچتون خداروشکر سالمه ،مشکلی نداره؟ دکتر گفت اول آزمایش مرحله دوم رو انجام بده

اره عزیزم سالمه شکر خدا

آزمایش مرحله دوم منظورت غربالگری دومه؟اخه دور از جونت اگه خدای نکرده مکشلی داشته باشه برای سقط زمانی نداری .

بازم میگم عزیزم زبونم لال .

باران که ببارد تنها نخواهم بود 
اره عزیزم سالمه شکر خدا آزمایش مرحله دوم منظورت غربالگری دومه؟اخه دور از جونت اگه خدای نکرده مکشلی ...

خدارو صد هزار مرتبه شکر

نه منظورم غربالگری دوم نیست ، دکتر گفت آزمایش مرحله دوم اگر اسمش رو اشتباه نگم (آزمایش سیکونشال) تو هفته ۱۵ انجام میشه

شما دعا کن برام

خدارو صد هزار مرتبه شکر نه منظورم غربالگری دوم نیست ، دکتر گفت آزمایش مرحله دوم اگر اسمش رو اشتباه ...

ایشالا خیره عزیزم .استرس از همه چی بدتره.درکت میکنم خیلی سخته .ولی سالمه اصلا نگران نباش 

باران که ببارد تنها نخواهم بود 
خداروشکر شما برای منم دعا کن ولی یه حال بدی دارم

عزیزم میدونم حال بد چیه ماهم تا جواب آزمایش بیاد خونمون جهنم بود😥ولی الکی بد به دلت راه نده ما سه چهار تا از فامیلامونم پارسال همینجوری بودن ازمایش دادن خوب بود

کلا یکی دو سال خیلی سخت میگیرن 

با کسی باشید که خودش بخواد مال شما باشه خودش بخواد فقط شما یه نفر تو زندگیش باشید خودش همه اضافه کارای دورشو حذف کنه...اینکه بخوای یه نفرو از چنگ این و اون در بیاری مفت نمی ارزه...😉خودتو پیدا کن گوربابای نیمه ی گمشده😎