2733
2739
من به فصل بهار آلرژی دارم.چشمام میخاره.گلوم میخاره.آبریزش بینی دارم.عطسه میکنم 10تاپشت سرهم. خسته ش ...

چرا شنبه فردا میشیم چهل هفته که

زندگی بافتن یک قالیست* نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی*نقشه را اوست که تعیین کرده*تو در این بین فقط میبافی*نقشه را خوب ببین*نکند اخر کار*قالی زندگیت را نخرند!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دیروز علاوه بر اینها دوش آب گرم کوهنوردی ماساژ و.. هم داشتم  ولی کو اخه  من درد میخوا ...

منم دیروز ۲ساعت پیاده روی داشتم

زندگی بافتن یک قالیست* نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی*نقشه را اوست که تعیین کرده*تو در این بین فقط میبافی*نقشه را خوب ببین*نکند اخر کار*قالی زندگیت را نخرند!
2731

منم دیگه خسته شدم.تمام بدنم میخاره.چند روزه درد پریودی دارم.گاهی واژنم منقبض میشه.دکترم هم نه مطب میاد نه بیمارستان.همسر هم ریلکس میگه نگران نباش

خدایا هزار مرتبه شکرت که ی دختر سالم بهم دادی
2738

سلام بچه ها. یکی دو روز پیش دیدم دکتر بزرگ زاده استوری کرده بود بخاطر کرونا جواب سوالات رو میده. به چن تا از دوستامم گفتم سوال داشتن خیلی زود و کامل جوابشون رو داده بود. برعکس خیلیا که جواب سلام آدمم نمیدن. گفتم بهتون بگم شاید شما ها هم کمک بخواین یا مشاوره. این آدرس اینستاشونه: دکتر شبنم بزرگ زاده @Dr_Bozorgzade