2752
2734
عنوان

استادم یه دفعه سرد شد

| مشاهده متن کامل بحث + 933 بازدید | 39 پست
فعلا که حفظش کردم ولی همش منتظر یه پیام از طرفشم

من از آدمایی که بی خود و بی جهت غیبشون میزنه متنفر میشم..هر دلیل قانع کننده ای که داشته باشه ولی حق ندارا احساسات منو به بازی بگیره

سعی کن زیاد خودتو درگیرش نکنی..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از آدمایی که بی خود و بی جهت غیبشون میزنه متنفر میشم..هر دلیل قانع کننده ای که داشته باشه ولی حق ...

دقیقا متنفرم یکی وسط چت بامن هی بره و بیاد و دیر جواب بده 

غیبش نزد سرد شده بود برام وقت نمیزاشت مثه روزای اول 

روزای اول میومد میگفت

سلام خانوم.....

😍😍😍😍😍

بعد چند روز اخر یه جمله گفت منم گفتم اوهوم 

سین زد رفت که رفت 

۲ نصفه شبش اونوقت برام امار کرونا فرستاد

2731
واااا😐 حالش خوب نبوده ها؟ خب بعدش چی..دیگه پیامی نفرستاد من فکر کردم یهویی ناپدید شده

بهش گفتم که انگار وقت نداری اینا گفت اره ولی هر وقت دستم ازاد میشه جواب میدم و وقتی هم پیام میدم یعنی دستم ازادا و مراحمیو 

در صورتی که از روز اولم شرایط همین بود 

و اینکه مثلا خودش پیام میداد این اواخر بعد ۱۰ دیقه میگفت برم ناهار بعد دوباره پیام میداد بعد هی تاخیر چند دیقه ای رو هر پیامش داشت هر چی هم میگفتم اگه مزاحمتم بگو 

میگفت نه و ۶ تا جمله که مراحمی و اینا من دوس دارم خودم نظراتتو بدونم 

بهش گفتم که انگار وقت نداری اینا گفت اره ولی هر وقت دستم ازاد میشه جواب میدم و وقتی هم پیام میدم یعن ...

واقعا گذاشتت تو خماری..میدونم چی میکشی

تو هم همچنان تحمل کن هر وقت پیامت داد مثه همیشه معمولی جوابش بده..حتی بهتره متوجه نشه ناراحتی از دستش

واقعا گذاشتت تو خماری..میدونم چی میکشی تو هم همچنان تحمل کن هر وقت پیامت داد مثه همیشه معمولی جوابش ...

متاسفانه برگشتم دیروز بهش گفتم دیگه میخوام برم سرکار و نمیخوام فیلم ببینم 

اونم گفت اره در این برهه بهترین کاره

متاسفانه برگشتم دیروز بهش گفتم دیگه میخوام برم سرکار و نمیخوام فیلم ببینم  اونم گفت اره در این ...

خوبه پس.یه جورایی تکلیفت روشن شد

من حس میکنم بر خلاف اخلاقش و کم محلی هاش بهت فکر میکنه و منتظره ببینه تو چی میگی و واکنشت چیه..

در هر حال کم محلی بهترین کاره..اگه بخوادت بیشتر جذبت میشه اگه نخوادتم رابطه کم میشه و بعد یه مدت از فکرش در میای