2733
2734
عنوان

همه ی بی بی چکا بعد از این ک منفی میشن

| مشاهده متن کامل بحث + 259 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂 😂 😂 😂 واقعا شاید نباشی نگران نباش

ایشالله 

یعنی خدا منتظره ک ما یه حرکتی بزنیم ک از توش یه بچه دربیاره😐

هنوز خستگی زایمانم از تنم درنیومده

یه پسر دوسال و نیمم ک دارم 😐

چقددددر بده این پریود بعد شیردهی

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2728
این چرتو پرتا چیه بهش باور دارید اینو دوستم‌ کرد مثبت شد مثلا شوهرشم کرد مثبت شد اینارو ول کن 

والا عزیزم من سر دخترم خییییلی وایتکسو امتحان کردم وقتی باردار نبودم همییییشه منفی درمیومد

ولی وقتی بی بیم مثبت شد گفتم ببینم چقدر درسته دیدم در کمال تعجب مثبت دراومد

ب خاطر همین خیلی بهش اعتقاد دارم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
تست وایتکس چه جوریع

ادرار اول صبحت رو جمع کن

بعد ب همون اندازه روش وایتکس بریز اگه کف کرد و کفش زیاد بود و همینطور موند یعنی بارداری

ولی اگه یه لحظه کف کرد بعد کفش خوابید و از ته ظرف جوشید یعنی منفی

تست وایتکس چطوریه

عزیز بالا گفتم

همین پست قبل شما

2740