2737
2734
بگن ب درک  من از طرف خوشم نیاد شاید رک بگم  اگرم عادتش شده باشه و همیشه در حال پز دادن ب ...

من خواهرشوهرمو جاریم اینجوری ان. رابطمو کم کردم چون کاملا مشخصه دنبال درگیری هستن.وجهه طرف مقابل خراب کنن. مشکل اصلیم اینه ک شوهرمم بعد چندوقت ازعقدمون گذشت خودشو رو کرد. ینی کاملا دقت کردم خ از کلکای شوهرم و حرفاش کپی کلکای خواهره هست اونم 42ساله و مجرده واس خودش تو خونه باباهه ریاست راه انداخته. حتی میوه خوردنش با ادا اطواره خ بدم میاد ازش. خشگلیم نداره خدایی ولی مدام درحال پزه. فقط ی سوال وقتی گیر میده جلو دیگران بهم چکارکنم اگ جواب بدم کینه و درگیریه اگ نه ک تو دلم میمونه خ پرروعن

وای چه زجری می‌کشه آدم مادرشوهر منم ده بار گفت من ۲۵سالم بود بچه بغلم بود یعنی سن من😑

خدا بهم رحم کرده اوایلش که زیاد اطلاع نداشتم تا تکون میخوردم میگفت من اینکارو برا شوهرم میکردم من اونکارو میکردم یعنی که من برا شوهرم کم میزارم. دیگه دیدم نه شوهرم نه بچه های دیگش نه شوهرش ازدستش راضی نیست یبار که داشت افاده میداد شوهرم بود بهش گفت تو بابام مریض شده یک ماه یک ماه میرفتی ولش میکردی برا ما که بمیره.😂حالا تو جمع دیگه تعریف نمیکنه میدونه ضایعش میکنن تا منو تنها میبینه گوش مفت گیر میاره شروع میکنه اونقد من من میکنه شاید تو هر جملش سه بار من بگه مرض من گرفته. حالا تنها هنری هم داره پول خرج کردنه شوهرش رو به ورشکستگی خودش ویلا خریده بعد تا من یچیزی بخرم میشینه تعریف که من سن تو بودم یه پارچه میگرفتم سه بار لباسای مختلف میدوختم باهاش همیشه هم شیک بودم و فلان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
باخنده و شوخی حرفتو بزن

جاریم متلک اندازه ولی خواهره با رفتار. مثلا سرسفره جاریم شوهرشو میاره سرسفره خودش میره رو مبل میگ میل نداره خواهرشوهرم میره پیشش. میشینه. منم میل ندارم. بعد من اونجا شهرشون سه روز مهمون بودیم باید کارارو بکنم اخه؟؟؟؟ 

مادر شوهر منم از اوناس که بشینی پیشش جز تعریف از خودش و بچه داریش و شوهر داریش هیچ وقت چیز دیگه ای ن ...

مادرشوهر من دو تا دختر مجرد داره هی میگه من داماد دار شم ال بل منم یبار جلوش به شوهرم گفتم از الان مامانت داماداش و از تو بیشتر دوست داره با خنده .... شوهرم تلفنی با مامانم حرف میزنه این می‌ره تو قیافه

ذات ماپرشوهری توشون هست هر کارم کنی حتی خوب خوبشون

مثلا خوبشه البته فقط بلده خوب حرف بزنه تو عمل اینجوری نیست بمن میگه من تو رو به چشم دخترم میبینم نه عروس. بعد یمدت دلم درد میکرد فکر میکردالکی میگم میرم دکتر بهم تیکه مینداخت که هیچیم نیست. منم بهش گفتم اگه دختر خودت بگه نوک ناخنش درد میکنه صد دکتر میچرخونیش الکی نگو خودمم میرم دکتر زورت میاد منم از اون موقع مثل خودش رفتار میکنم فقط ظاهررو نگه میدارم

2740
مادرشوهر من دو تا دختر مجرد داره هی میگه من داماد دار شم ال بل منم یبار جلوش به شوهرم گفتم از الان م ...

هر راهی رفتم تا حالا جواب نداده تو فکر یه راهی ام که این دفه افه اومد کلا کلک و پرشو بریزم میخام بشه بار اول و اخرش نمیدونم چجوری😂