2733
2734
من مادر شوهرم خوبه بیچاره اصلا کاری نمیکنه ولی در عوض دختر عفریتش تلافیش درمیاره الانم بیچاره ۱ ماهه ...

پ چرا جلوی دخترشو نمیگیره؟؟

از نفرین کردن متنفرم 

چند بار شده نفرینم کرده همون فردا سر خودش و بچش اومده 

خودم هیچ وقت کسی رو نفرین نمیکنم ولی ادمو ب جایی میرسونن ک انقدر بهت فشار میاد نفرین میکنی هعی

پ چرا جلوی دخترشو نمیگیره؟؟ از نفرین کردن متنفرم  چند بار شده نفرینم کرده همون فردا سر خودش و ...

میدونم چی میگی این خواهر شوهر  من وضعش خیلی خوبه به مامان هم خیلی کمک میکنه با همین پول دهنشون  رو بسته من کلا رابطه رو باهاشون قطع کردم الانم مامانم بیمارستانه کاریشون ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونم چی میگی این خواهر شوهر  من وضعش خیلی خوبه به مامان هم خیلی کمک میکنه با همین پول دهنشون ...

دقیقا موقعیت من 

وضع مالی پدر شوهرم خوبه خیلیییییی ب شوهرم پول میدن با همین پول دهن شوهرمو بسته 

منم چند وقته دیگه نمیرم خونش شوهرم تنها میره 

دقیقا موقعیت من  وضع مالی پدر شوهرم خوبه خیلیییییی ب شوهرم پول میدن با همین پول دهن شوهرمو بست ...

من‌شوهرمم نمیره من شکر خدا خودمون به اندازه کافی داریم محتاج کسی نیستیم شوهرمم میدونه خواهرش چه عفریته ای هست 

2728
من‌شوهرمم نمیره من شکر خدا خودمون به اندازه کافی داریم محتاج کسی نیستیم شوهرمم میدونه خواهرش چه عفری ...

ما هم داریم ب خدا شوهرم کارمنده خودش ولی مادرشوهرم از بس با سیاست بود ۲۵ سالگی بدون حتی یک روز سر کار رفتن براش زن گرفتن با خودم میگم خدایا پدرم منو ب چ امیدی داد دست اینا 

خونه ی طبقه ی بالا رو دادن بهش و براش ماشین خریدن ک فقط و فقط زیر سلطه ی خودشون باشه الانم ک کارمنده راه ب راه بهش پول میده تا جذب خودش کنه حالم از همشون بهم میخوره

ما هم داریم ب خدا شوهرم کارمنده خودش ولی مادرشوهرم از بس با سیاست بود ۲۵ سالگی بدون حتی یک روز سر کا ...

خوب باید تسلط روی زندگیت داشته باشی شوهرت باید سر عقل بیاد وقتی خودش داره نیاز نیست دستش جلوی پدر و مادرش دراز کنه 

خوب باید تسلط روی زندگیت داشته باشی شوهرت باید سر عقل بیاد وقتی خودش داره نیاز نیست دستش جلوی پدر و ...

کدوم مردی از پول بدش میاد؟؟ی مدلی هم میدن کلی هم منتشو میکشن مثلا تولد پسرم تولد خودش عید های مختلف ک نگیری دلگیر میشمو اینا و ... کلا خیلیییی بردن زیر بلیط خودشون خیلی

کدوم مردی از پول بدش میاد؟؟ی مدلی هم میدن کلی هم منتشو میکشن مثلا تولد پسرم تولد خودش عید های مختلف ...

الان توی یه ساختمان زندگی میکنید تو اشتباه کردی ریختی توی خودت هر چیزی بهت گفتن  به موقع یا جواب بده یا به شوهرت بگو 

2740
سلام عزیزم من خیلی خوب حالتو درک میکنم.منم طبقه بالای مادرشوهرم زندگی میکنم اوایل خیلی دخالت میکرد ش ...

دقیقا شوهر من 

مادرشوهرم با سیاست ک عیده فللنه جمعه است خونه ای بیاین دور هم باشیم میریم غذا میزارم هی تو دستو پای منه هیچکارم نمیکردا همه ی کارارو من میکردم ولی برا اینکه خودشو خوب نشون بده جلو شوهر هی میگفت برو بشین یا تو دستو پای من بود ظرفارم ک میشستم توروخدا بیا برو نشور درحالیکه میدونه میشورم ها فقط با این حرفا میخواد خودشو جلو شوهرم خوب جلوه بده 

تو سری اخر من کمک نکردم تو غذا ک شوهرم پرید بهم منم نرفتم خونشون راستش از قدیم خیلی مشکلات داشتیم باهم دیدم دیگه واقعا وقاحتو ب نهایت رسوندن همشون رفتن تو ی جبهه انگا ر من دشمنم منم دیگه نمیرم خونش شوهرم تنها میره 

و شوهر منم میگه مامانم لطف میکنه مارو دعوت میکنه تو هم ک عروسی وظیفته کار کنی ک حتی وظیفه تو هم درست انجام نمیدی

بعدشم بخدا 4تا دختر داره هیچ کدوم نه حالشو میپرسن ن کمکش میکنن با این حال گهگاهی ک دختراش میان مثل ک ...

مامانم منم میگه میگه چون شوهرت بی عرضع است اینجوری سوارت میشن مادر شوهر من دختر نداره ولی خودش جوونه ۵۰ سالشه بعد انتطار دارن من هر روز صب به صبح برم کل خونشونو تمیز کنم بیام ولی نمیکنم داءم تو اعتراضه ک چرا نمیری خونه ی مامانمو تمیز کنی درحالیکه مهمون میاد ی تنه عذا میزارم طرف میشورم پذیرایی میکنم جم میکنم ولی هیچکدومو نمیبینه منم زدم ب سیم اخر عمرا دیگه برم خونشون بخدا مهمون میاد براش از پایین زنگ میزنه فلانی اومده بیا چایی بزار بیا پذیرایی کن 😐😐الانم کلا نمیرم خونشون و تا عمر دارم میخوام سر حرفم بمونم 

کلی مشکلات دیگه هم داریما این یکیشه

عزیزم میشه تاپیکو ترک کنی؟؟ وقتی همچین تاپیکی ادیتت میکنه چرا میای جای یکم کمک ب استارترش بدتر حالش ...

مگه من چی میگم که حالت بد بشه

می گم مادر شوهر هم‌ مادره و احترامش واجب چرا اجازه می دید دیگران بهشون راحت توهین کنن

درد و دل کردن و کمک خواستن با این صحبتای خاله زنکی پشت سر مادر شوهر و خواهر شوهر خیلی فرق داره

زبان معمار است و حرف خشتِ خام.مبادا کج بچینی دیوار سخن که فرو می ریزد شخصیتت را...
 بدبختیه من اینکه هر بلایی سره من بیارن وظیفمه لال بشم و برم خونشون حتی اگه محلمم ندن.تا بحال ش ...

اره شوهر منم این مدلی بود ولی سری اخر با تمام ترسم گفتم نمیام ک نمیام و تصمیم دارم محکم رو حرفم وایسم هر چقدر هم اذیتم کنه و دعوا کنه