2733
2734
عنوان

بیاین بهتون بگم فردا می خوام چیکار کنم می خوام از خدا معجزه بگیرم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1202 بازدید | 21 پست
چند سال پیش یه حاج آقایی صحبت میکرد میگفت اگر در روز نیمه شعبان ۱۰۰۰ صلوات به نیت سلامتی امام زمان ب ...

سلام.

من چند روز پیش شنیدم،که اگر ۱۰۰۰ صلوات به نیت مادر امام زمان بفرستیم،وبه مادرشون قسمشون بدیم،ان‌شاالله حاجت روا می‌شیم.😊🌹

اَلّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجل فَرَجَهُم
سلام. من چند روز پیش شنیدم،که اگر ۱۰۰۰ صلوات به نیت مادر امام زمان بفرستیم،وبه مادرشون قسمشون بدیم، ...

من اینو نشنیده بودم ان شاالله اینم انجام میدم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اینو نشنیده بودم ان شاالله اینم انجام میدم

خیلی التماس دعا.🌹

من هم ان‌شاالله انجام می‌دم.🙂

اَلّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجل فَرَجَهُم
2728
حاجت گرفتی ؟

بله گرفتم ولی طبیعی باردار نشدم با ای وی اف باردار شدم 

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
خدا نگهش داره💔💔💔برام دعا کن

ممنونم عزیزم اله‌ی بزودی حاجت روا شی