2733
2739
عنوان

بچه‌ها پیتزا درست کردم جاتون خالی خیلی خالی 😋

| مشاهده متن کامل بحث + 13664 بازدید | 98 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دلــــ❤ـــــم خواست بســــیـــ💔ــــار...

کاش نظری کنے بہ دل این پیتـــزا خور خسته😢😂کاش اینچنین رخش را نمایان نمیکردی یا نبی😩

برم بپزم دیگه نمتونم جلومو بگیرم...

از آن روزی ک خوردم سیب زمینی 😋دیگ دلم نیومد نخورم 😈انقد خوشم میاد وقتی روی اون زنگوله بغل علامت میاد میام میبینم لایک خوردم 😁وقتی ببینم ریپ کردین ذوق میکنم 😈انگا کلی سیب زمینی سرخ کرده گذاشتن جلوم😁 شمارو ب خدامیشع لطفا برای حل مشکلاتم و خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید 💛اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 💕نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد 🍫آدم پیر به یکباره جوان خواهد شد 🍫نمدونم چ ربطی داره ولی گفتم شاید درس عبرتی بشه برای ایندگان🙄😜
2731
عزیزم نونش خیلی بزرگ شده بود چهارتاگذاشتم  بقیه غارت شدند این یکی خیلی بزرگ شده بود نونش منم ان ...

نوش جونت اسی جون 

خیلی ممنون که تجربیاتتو در اختیار بقیه میزاری 

من دوسه روز پیش خودم درست کردم ولی خمیر کفش پف کرد و کلفت شد خیلی نونش نرم شد 

خب عنوان تاپیک ک خوندید میتونید نیایید و نبینید چ اشکال داره تجربه های پخت غذا های مختلف رو بهم یاد ...

اینجا سایت بارداراست نه آشپزی 

من خودم باردارم خیلی ضعف میکنم اصلا پیتزا دوست نداشتم دیدم هوس کردم به شوهرم زنگ زدم بخره 

خدایا عاشقتم
خیلی ساده درست کردم ولی عالی شده بود ببین سینه مرغ و با۳تاحبه سیر ونصف فلفل دلمه ای دوبارچرخ کردم بع ...

ممنون عزیزم

خدایااااا واقعا 5 سال انتظار بس نیست...؟ نی نی مو زودتر بفرست تو دلم 😭😭😭😭
2738