2737
2734

منم دم پریودی داغون میشم😞اصلا ی وضعی میشه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا؟؟؟؟من فک کردم فقط خودم اینجوریم ظاهرا تنها نیستم.کاش شوهرم میتونست این پیامارو ببینه😐فک میکنه فقط من این شکلیم

یِک "تو"،تَمامِ عُمر مَرا بَس اَست..!❤💍👑اگه خدارو میپرستین کمتر لایک کنین دیوونه شدم😒

نرماله

ولی من خودم بیشتررررررررر عاشق شوهرم میشم بیشتر دوس دارم کنارم باشه  

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩
2728
اره نرماله..مقدار هورمون های جنسیت کم میشه و کاملن طبیعه

این اره .ولی هورمون عشق چی؟

باز خوبه شما فقط تو پریودی اینطور میشن .من انگار بیشتر ماه پریودم

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
2738
الانم دو روزه ازش بدم میاد 

منم همینطورم.والا ظاهرا طبیعیه.ولی من خودم تصمیم گرفته بعد کرونا به یه مشاور مراجعه کنم چون واقعا خیلس اذیت میشیم.اصن همه رفتاراش رو مخمه.حرف میزنه باهام بدم میاد حرف نمیزنه بدتر😂

یِک "تو"،تَمامِ عُمر مَرا بَس اَست..!❤💍👑اگه خدارو میپرستین کمتر لایک کنین دیوونه شدم😒
این اره .ولی هورمون عشق چی؟ باز خوبه شما فقط تو پریودی اینطور میشن .من انگار بیشتر ماه پریودم

والا منم همینم    

ولی خب هورمون های استروژن و پروژسترون  ک میاد پایین ادم این شکلی میشه (روی همه چیزش اثر میزاره)

اگه عرزشی و خاله زنک و به همه بپری لطفن پیاممو ریپ نزن