2737
2734
عنوان

نظر در مورد ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 587 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آره عزیزم بیزحمت بگو

ببین یه فرمول امریکایی هست که سن اقا رو تقسیم چهار میکنه و عددی که به دست میاد باید حدود سال های اختلاف دو فرد باشه یعنی الان اقا چهل هستن میشه اختلاف ده سال مناسبه برای ازدواجشون با یک خانم

خدایا هوام رو داشته باش😍😘
ببین یه فرمول امریکایی هست که سن اقا رو تقسیم چهار میکنه و عددی که به دست میاد باید حدود سال های اخت ...

ممنون عزیزم پس ۵ سال بیشتر ازین فرموله

یه زن همیشه باید امید داشته باشه

فرمول بعدی نظر مشاوران المان هست که سن مرد رو تقسیم بر دو و بعد + هفت میکنن و سن تقریبی خانم رو محاسبه میکنن که تو این مثال میشه 

سن خانم اگر حدود بیست و هفت به بعد باشه مشکلی نیست

2738

موضوع دیگه فوت همسر ایشون هست من تو این سایت چند ساله عضوم و این کاربریه چندممه و چندباری پیش اومده که گریه کردم برای بعضی کاربرها و یکیشون که هنوز هم بهش فکر میکنم کاربری بود که روز زن پارسال یا چندسال پیش درست یادم نمیاد گفت که همسر دوم هست وشوهرش قبل ایشون ازدواج کرده و اون خانوم فوت کرده بعد اینا ازدواج کردن اما اقا هنوز هم عاشق همسر اولشه و حتی مرده ی اون رو ترجیح میده و لباس ها و وسایلش رو هم نگه داشته

برای یک زن خیلی دردناکه تاپیک چند ص بود و من با هر جمله اش اشک میریختم چون قبل ازدواج نمیدونست و خیلی براش سخت بود