2737
2734
عنوان

ترسناک ترین و وحشتناک ترین موجودی که میترسین 🥶😱😈👻👹

| مشاهده متن کامل بحث + 985 بازدید | 119 پست
دستشویی قدیمی حیاط مامانم همیشه یدونه داشت منم میرفتم کارمو کنم خیلی عادی نیگاش میکردم و وقتی کارم ت ...

ایییییییی اره خونه مامانمم داشت همیشه کنار پریز برق بود دیگه من نمیرفتم دستشویی تا جنازه شو بابام نمیداد نمیرفتم همش میگفتم الان میاد تو دستشویی 

دخترم تمام زندگیم 
ایییییییی اره خونه مامانمم داشت همیشه کنار پریز برق بود دیگه من نمیرفتم دستشویی تا جنازه شو بابام نم ...

خخخخ من همیشه بود کنار پنجره یا شیر اب گنده هم بودنا

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ارتفاع هستم منم میترسم ولی جوجه که نازه 

باورت نمیشه اگر یه جوجه رنگی بزارن پیشم من درجا سکته میکنم یه بار بخاطر جوجه بچه سقط کردم خونه پدرشوهرم بودم بعد هم عروسم جوجه خریده بود برا بجه اش گذاشته بود توی جای کفش اورده بود داخل خونه من خواب بودم این از او باس کفشش امده بود بیرون و امد نزدیک من من در جا جیغ زدم و حرف نمیزدم و جنین تو شکمم سریع ایست قلبی کرد 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2728
من بچه بودم عاشق این بودم ملخ بگیرم و بندازم توی شیشه مربا شاید ۵۰یا۱۰۰تا جمع کردم یبار بعد اینا ی پ ...

قاااااااتل ملخ😂😂😂😂

امضای منو بخونین لطفا ممنونم ازتون💝برای دوستم سمیرا وهمسرش😞خواهش میکنم فاتحه‌ای بفرستین ممنونتون میشممن دامپزشکم کمکی نیاز داشتید درخدمتم    من کیوبر سابق هستم جوگیر شدم گفتم اکانتمو حذف کنین. نی نی یار حذف کرد.
قاااااااتل ملخ😂😂😂😂

خخخخخخ خیلی خوب بود بزرگم بودن حال میداد با دمپایی شکارشون میکردم جوری ک له نشن قلق داره😎

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )
اینم واقعا ترسناکه

عجیبه و خیلی زیبا قدرت خدا واقعا زیباس

2738
وای چی بد 🥺🥺🥺

اره دوقلو اونم 7 ماهه 

هیچ وقت حلالش نمیکنم میدونست من میترسم و این کار رو کرد 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
وای پس یک سر باید بیایی حیاط مادر بزرگم قدیمیه سوسک هاش اندازه یک لاک پشته انقدر بزرگه 😅😅

وای من اگر اونارو ببینم مطمنا زنده نمیمونم 

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

باور میکنین اگه بگم فقط از سوسک و پروانه میترسم ؟؟؟ دیگه هیچی ! ینی تو یه قفس پراز مار و عقرب باشم خرس و پلنگ باشه جن وروح باشه عین خیالم نیس ! ولی پروانه بال بزنه پرواز کنه ضربان قلبم میره رو هزار 

.
خخخخخخ خیلی خوب بود بزرگم بودن حال میداد با دمپایی شکارشون میکردم جوری ک له نشن قلق داره😎

😂😂😂😂😂😂😂

امضای منو بخونین لطفا ممنونم ازتون💝برای دوستم سمیرا وهمسرش😞خواهش میکنم فاتحه‌ای بفرستین ممنونتون میشممن دامپزشکم کمکی نیاز داشتید درخدمتم    من کیوبر سابق هستم جوگیر شدم گفتم اکانتمو حذف کنین. نی نی یار حذف کرد.
2706