2733
2739
عنوان

بیاید دلداریم بدین،من باختم بدم باختم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 451 بازدید | 37 پست
من مامانم خونه نبود خواستم بهش حال بدم شامو درس کنم شامی رو برعکس کردم ک دوستم زنگ زد گرم صحبت بودم ...

وای درکت میکنم😂😂😂😂😂🤦🏻‍♀️

بنظرم این از خساست نیست اینقدر که همه بهم گفتن خسیس

کلا آدم یه حس بدی میگیره از حروم کردن غذا

🌺good vibes only🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو دیگه از جاری منم بدتری بخدا خیلی خسیسی

خسیس کسیه که دلش نیاد از مواد غذایی استفاده کنه نه منی که اینقدر پرملات درست کردم که شفته شد🤦🏻‍♀️😐

🌺good vibes only🌺
2731
خب چرا به اندازه درست نمیکنی که غذا اضافه نیاد؟! من آدم خسیسی نیستم اما از اسراف کردن خوشم نمیاد ال ...

همیشه میگم یکم اضافه درست کنم شاید مهمون سرزده اومد خونمون هزاراتفاقه واسه همین اضافه درست میکنم گاهی اوقات میان گاهی نمیان متاسفانه

از ته دلتون برای مادرشدنم دعا کنید صلوات بفرستید🙏🙏🙏🙏
وای درکت میکنم😂😂😂😂😂🤦🏻‍♀️ بنظرم این از خساست نیست اینقدر که همه بهم گفتن خسیس کلا آدم یه حس ...

دقیقا باهات موافقم 😂

همیشه یادت باشه ادمای نی نی سایت همه پولدارو بریز بپاشین منو تو فقط توشون فرق داریم 😂

منم‌اسمشو نمیذارم خساست میذارم اسراف و حروم نکردن ❤

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 
دقیقا باهات موافقم 😂 همیشه یادت باشه ادمای نی نی سایت همه پولدارو بریز بپاشین منو تو فقط توشون فرق ...

همینو بگو😂

اینقدر که بهم گفتن خسیس یه لحظه باورم شد که خسیسم😂🤦🏻‍♀️

یه جوری میگن که انگار اسراف کردن و حروم کردن مواد غذایی خیلی خوبه😐😐😐😐

🌺good vibes only🌺
2740