2737
2739
عنوان

فیلم شیوع رو دیدم اصلا بهم ریختم اساسی

| مشاهده متن کامل بحث + 424 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم دیدم چند روز کلاً سیستمم ریخته بود بهم
همش حس میکنم این همه رعایت کردن هم نتیجه نمیده😔😔😔

خیلی وحشتناکه
خدا خودش رحم کنه😢

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
2740

آره دقیقا مثه الان پرستارا از اون لباس ها تنشونه مردم باید ماسک و دستکش بپوشن و .... 

خیلی مرگ و میز میده تو جهان و .... جالبه از چین هم میاد 

دلشکسته  ک باشی...ساده ترین حرف ها اشکت را در می اورند...دلشکستگی پیچیده نیست...یک دل،یک آسمان،یک بغض از آرزو های ترک خورده                                                         ...به  همین سادگی...                    دلشکستگی هایم را زیر دوش حمام میبرم...    بغض هایم را زیر شر شر آب داغ میترکانم...                       تا همه فکر کنند                          قرمزی چشمانم از دم کردن حمام است...                دلشکستگی درد دارد معنا ندار 
ول كنين اينارو شده مثل سال ٢٠١٢ ك قرار بود دنيا نابود شه ؛ تا خدا نخواد هيچي نميشه ؛ مطمئنم يهو همه ...

من فکر کنم پایان دنیا منظورش تغییر در دنیا بوده دوست مجازی مثلا ایا ما 10 سال پیش فکر میکردیم که الان همه مون با یک گوشی به کل دنیا وصل بشیم یا قبلتر ها ..........البته این عقیده منه و قطعا بعد از این اتفاق هم یک سری تغییرات اینچنینی داریم .همین الانم کلاس های پسرم انلاین برگزار میشه بعد از عید و خیلی مسایل دیگه   کلا دنیا رو به تغییرات میره 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
دقیقا درست گفتی عزیزم منظور تعقییر دنیا بوده

ممنونم 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊